Strona główna
Dzisiaj jest: 16 czerwca 2021
Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |    >>
Historyczna flaga przekazana do szkoły przy Rembrandta (2 maja 2021)
Z okazji Narodowego Dnia Flagi – 2 maja - w Szkole Podstawowej nr 398 przy ulicy Rembrandta 8 - odbyła się okolicznościowa uroczystość. Przedstawiciele władz dzielnicy: burmistrz - Małgorzata Kwiatkowska oraz zastępca burmistrza - Jędrzej Kunowski, przekazali do placówki oświatowej flagę w brawach narodowych o długości 1.556 m.
Przypomnijmy, że pięć lat temu ta sama flaga została rozpostarta na dawnym polu PGR w miejscu, gdzie dzisiaj znajduje się szkoła. Warto dodać, że w 2016 roku dzielnica Targówek ustanowiła rekord Polski na najdłuższą rozpostartą flagę narodową. W uroczystym przekazaniu flagi wzięli udział radni dzielnicy: wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy - Joanna Mroczek, Katarzyna Górska – Manczenko oraz Witold Harasim. Radę m.st. Warszawy reprezentowała Iwona Wujastyk. W spotkaniu wzięli udział także: dyrekcja placówki, uczniowie oraz harcerze.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]