Strona główna
Dzisiaj jest: 19 lutego 2019
Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty specjalne
Szanowni Państwo. Przypominamy, że od 28 maja trwa remont przestrzeni Wydziału Obsługi Mieszkańców (WOM), znajdującej się na parterze urzędu przy ul. Kondratowicza 20. Prace remontowe potrwają do 2 sierpnia 2018 r. (data zamieszczenia: 4 lipiec 2018)
Szanowni Państwo. Przypominamy, że od 28 maja trwa remont przestrzeni Wydziału Obsługi Mieszkańców (WOM), znajdującej się na parterze urzędu przy ul. Kondratowicza 20. Prace remontowe potrwają do 2 sierpnia 2018 r. W ramach modernizacji przestrzeni WOM zostaną wykonane stanowiska obsługi mieszkańców, zgodne z nowoczesnymi standardami obsługi interesantów obowiązującymi w Warszawie. Podczas prac remontowych wykonane zostaną m.in. systemy schładzające dla polepszenia komfortu interesantów. Kompleksowo przebudowane zostaną stanowiska obsługi bezpośredniej oraz zmodernizowane zostanie wejście do Urzędu Dzielnicy. W czasie remontu przestrzeni WOM obsługa mieszkańców odbywała się będzie w sali sesji Urzędu Dzielnicy Targówek gdzie zostaną przeniesione wszystkie stanowiska obsługi mieszkańców.
Za utrudnienia przepraszamy.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]