Strona główna
Dzisiaj jest: 28 lutego 2021
Imieniny: Romana, Makarego, Wiliany
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Ogłoszenie o konkursie na wynajem lokalu użytkowego przy ul. św. Wincentego 64 (data zamieszczenia: 1 luty 2021)

BURMISTRZ DZIELNICY TARGÓWEK MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY
ogłasza konkurs na wynajem lokalu użytkowego przy ul. Św. Wincentego 64

Powierzchnia lokalu - 18,50 m2
usytuowanie - lokal na parterze, wejście od ulicy 
stan formalno - prawny budynku - własność m. st. Warszawy
wyposażenie lokalu - instalacja elektryczna, co, ccw i wod - kan
stan techniczny lokalu dobry
przeznaczenie lokalu - biuro, handel (wyklucza się handel alkoholem 24 h), usługi nieuciążliwe dla mieszkańców 
dostępność lokalu dla osób z niepełnosprawnościami - brak
minimalna stawka czynszowa netto – 20,00 zł/m2
wysokość wadium – 370,00 zł
czas na jaki lokal zostanie wynajęty - do 5 lat
okres związania ofertą - do 60 dni

Osobą upoważnioną do udzielania niezbędnych informacji dotyczących konkursu, w tym umożliwiającą zapoznanie się ze stanem technicznym lokalu oraz projektem protokołu zdawczo – odbiorczego jest Krystyna Deluga, Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy przy ul. Gościeradowskiej 5 w Warszawie, tel. 22 679-41-76 w godz. 10.00- 14.00.
Oferty należy składać w siedzibie Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy przy ul. Gościeradowskiej 5 w terminie od dnia 01.02.2021 r. do dnia 16.02.2021 r. do godz. 10.00.
Otwarcie ofert i wybór oferenta nastąpi w dniu 16.02.2021 r. o godz. 10.30 w siedzibie ZGN Targówek przy ul. Gościeradowskiej 5 w Warszawie.
Wadium w wysokości podanej w ogłoszeniu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy wynajmującego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. Gościeradowska 5, 03-535 Warszawa, nr 97 1030 1508 0000 0005 5087 0053. Za datę wpłaty przyjmuje się datę uznania rachunku na podanym koncie. 
Szczegółowe zasady konkursu oraz warunki najmu lokali użytkowych zostały zawarte w regulaminie konkursu na najem lokali użytkowych i garaży.
Ogłoszenie konkursu, regulamin konkursu, druk oferty oraz wzór umowy najmu dostępne są także na stronach internetowych: http://www.targowek.waw.pl// i http://www.zgntargowek.pl/.

Pliki do pobrania:

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]