Strona główna
Dzisiaj jest: 23 listopada 2020
Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców (data zamieszczenia: 8 czerwiec 2020)

Mazowiecka Grupa Szkoleniowo-Doradcza zaprasza do wzięcia udziału bezpłatnym projekcie dofinansowanym w 100% ze środków unijnych pt. „AKADEMIA POZYTYWNEJ ZMIANY”, realizowanym w terminie 01.03.2020-31.12.2021.

Projekt skierowany jest do 200 mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw:

 • które posiadają siedzibę na terenie Polski,
 • które 24 miesiące przed dniem przystąpienia do projektu zakończyły działalność gospodarczą, a następnie w okresie 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu ponownie rozpoczęły działalność gospodarczą,
 • które spełniają warunki umożliwiające otrzymanie przez nich pomocy de minimis lub pomocy publicznej.

Uczestnikami projektu mogą być przedsiębiorcy oraz ich pracownicy, którzy otrzymają kompleksowe wsparcie w formie szkoleń i indywidualnych spotkań z zakresu:

 • Tworzenia strategii biznesowej
 • Wprowadzania i rozwoju innowacji w przedsiębiorstwie
 • Poszukiwania nowych kanałów sprzedaży
 • Rozwoju marketingu internetowego
 • Networkingu
 • Informacji na temat poszukiwania inwestorów
 • Wiedzy z zakresu księgowości i kadr, prawa handlowego, finansów

Szkolenia realizowane będą w grupach od 8 osobowych, od poniedziałku do piątku lub w soboty i niedziele w godz. 10.00-16.00. Uczestnicy szkolenia otrzymają profesjonalnie opracowane materiały szkoleniowe. Na szkoleniach zapewniony będzie serwis kawowy oraz catering.

Uczestnicy skorzystają również ze spotkań z trenerem i psychologiem biznesu aby omówić indywidualne bariery i w pełni wykorzystać posiadany potencjał.

Aby przystąpić do projektu należy zapoznać się z regulaminem projektu dostępnym na stronie http://www.polbi.pl/akademia-pozytywnej-zmiany-projekt-ue/ oraz złożyć dokumenty rekrutacyjne, w Biurze Projektu mieszczącym się przy ul. Przybyszewskiego 48/54 lok. 34.
Wszelkie pytania dotyczące wypełniania załączników można kierować na adres email: lub pod nr tel. 530 917 012

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
   Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]