Strona główna
Dzisiaj jest: 23 listopada 2020
Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Porządek obrad wspólnego posiedzenia Komisji Budżetu i Planowania, Komisji Rozwoju, Komisji Bezpieczeństwa, Zdrowia i Inicjatyw Lokalnych oraz Komisji Kultury i Promocji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołanego na 26 maja 2020 r. (data zamieszczenia: 21 maj 2020)
Porządek obrad wspólnego posiedzenia Komisji Budżetu i Planowania, Komisji Rozwoju, Komisji Bezpieczeństwa, Zdrowia i Inicjatyw Lokalnych oraz Komisji Kultury i Promocji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołanego na 26 maja 2020 r. godz. 17.00.
Posiedzenie odbędzie się w trybie zdalnym

1. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w sprawie zmiany załącznika dzielnicowego do budżetu m.st. Warszawy na 2020 r. (omawiają wszystkie komisje).
2. Projekt stanowiska Komisji Rozwoju Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w sprawie linii 262 (omawia Komisja Rozwoju)
3. Wolne wnioski.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]