Strona główna
Dzisiaj jest: 27 maja 2020
Imieniny: Jana, Juliusza
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Porządek obrad Komisji Rewizyjnej Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołanej na dzień 28.11.2019 roku (data zamieszczenia: 21 listopad 2019)
Porządek obrad Komisji Rewizyjnej Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołanej na dzień 28.11.2019 roku, która odbędzie się o godzinie 16.30 w sali 127, Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. Kondratowicza 20.

1. Projekt sprawozdania Komisji Rewizyjnej w sprawie „Kontrola zlecenia i wyboru wykonawcy materiału informacyjnego Urzędu Dzielnicy Targówek gazetki „Mój Targówek”.
2. Projekt uchwały zmieniający uchwałę Nr 4/19 Komisji Rewizyjnej Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy z dnia 20.05.2019 r. dot. przeprowadzenia „Kontroli wdrożenia zaleceń wskazanych przez Komisję Rewizyjną w 2018 r. w temacie celowości zakupów materiałów reklamowych i promocyjnych Dzielnicy Targówek wraz z ich dystrybucją”.
3. Projekt uchwały zmieniający uchwałę Nr 7/19 Komisji Rewizyjnej Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy z dnia 27.09.2019 r. dot. przeprowadzenia „Kontroli przyznawania środków na rzecz stowarzyszeń kultury fizycznej, klubów sportowych w zakresie budżetu dzielnicy w latach 2016-2019”.
4. Wolne wnioski.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]