Strona główna
Dzisiaj jest: 25 maja 2020
Imieniny: Grzegorza, Magdy
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Informacja o posiedzeniu Komisji Rewizyjnej Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (data zamieszczenia: 25 wrzesień 2019)
Komisja Rewizyjna Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołana na dzień 27.09.2019 roku, odbędzie się o godzinie 17.00 w sali 127, Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. Kondratowicza 20.

Porządek obrad:
1.Projekt uchwały zmieniający uchwałę Nr 6/19 Komisji Rewizyjnej Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy z dnia 20.05.2019 r. w sprawie powołania zespołu kontrolnego do przeprowadzenia kontroli zawartej w uchwale Nr VII/42/2019 Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy z dnia 20 lutego 2019 r. w sprawie zatwierdzenia rocznego planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy na 2019 r.- „Kontrola przyznawania środków na rzecz stowarzyszeń kultury fizycznej, klubów sportowych w zakresie budżetu dzielnicy w latach 2016-2019”.
2. Wolne wnioski.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]