Strona główna
Dzisiaj jest: 16 grudnia 2019
Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Porządek obrad posiedzenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołanego na dzień 19 sierpnia 2019 roku (data zamieszczenia: 8 sierpień 2019)
Porządek obrad posiedzenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołanego na dzień 19 sierpnia 2019 roku, które odbędzie się o godzinie 16.15 w sali 127, Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. Kondratowicza 20.

1. Rozpatrzenie skargi mieszkanki na działanie Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
2. Rozpatrzenie skargi mieszkanki na działanie Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
3. Wolne wnioski.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]