Strona główna
Dzisiaj jest: 16 grudnia 2019
Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Porządek obrad posiedzenia Komisji Budżetu i Planowania Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołanego na dzień 6 sierpnia 2019 roku (data zamieszczenia: 2 sierpień 2019)

Porządek obrad posiedzenia Komisji Budżetu i Planowania Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołanego na dzień 6 sierpnia 2019 roku, które odbędzie się o godzinie 17.00, w sali 127 Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. Kondratowicza 20.

 

1. Informacja Zarządu Dzielnicy o przebiegu wykonania załącznika dzielnicowego Dzielnicy Targówek do budżetu m.st. Warszawy za I półrocze 2019 roku:

a. wydatki bieżące;

b. wydatki majątkowe – zadania inwestycyjne.

2. Omówienie założeń do opracowania załącznika dzielnicowego Dzielnicy Targówek do projektu budżetu m.st. Warszawy na 2020 r.

3. Wolne wnioski.

Komórki ogłaszające komunikat:

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]