Strona główna
Dzisiaj jest: 21 listopada 2019
Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Obwieszczenie w sprawie zgromadzenia materiału dowodowego w postępowaniu administracyjnym o wydanie zezwolenia na usunięcie 1 szt. drzewa, rosnącego na terenie nieruchomości położonej przy ul. Krasnobrodzkiej 21 (dz. ew. nr 41/9 z obrębu 4-08-03) w m.st. Warszawie Dzielnicy Targówek, prowadzonym na wniosek Spółdzielni Mieszkaniowej „Bródno”. (data zamieszczenia: 24 lipiec 2019)

OBWIESZCZENIE

Na podstawie art. 10 § 1 oraz art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeksu postępowania administracyjnego (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 2096 ze zm. - cyt. dalej jako „k.p.a.”), w związku z art. 83a ust. 7 ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 1614 ze zm.),

podaję do publicznej wiadomości,

że został zgromadzony materiał dowodowy w postępowaniu administracyjnym o wydanie zezwolenia na usunięcie 1 szt. drzewa rosnącego na terenie nieruchomości położonej przy ul. Krasnobrodzkiej 21 (dz. ew. nr 41/9 z obrębu 4-08-03) w m.st. Warszawie Dzielnicy Targówek, prowadzonym na wniosek Spółdzielni Mieszkaniowej „Bródno”.

Stosownie do art. 10 § 1 k.p.a. organy administracji publicznej obowiązane są zapewnić stronom czynny udział w każdym stadium postępowania, a przed wydaniem decyzji umożliwić im wypowiedzenie się co do zebranych dowodów i materiałów oraz zgłoszonych żądań.

Zgodnie z art. 28 k.p.a. „stroną postępowania jest każdy, czyjego interesu prawnego lub obowiązku dotyczy postępowanie, albo kto żąda czynności organu ze względu na swój interes prawny lub obowiązek”.

Z uwagi na powyższe, zainteresowane strony mogą zapoznać się z dokumentacją sprawy w siedzibie Urzędu m. st. Warszawy Dzielnicy Targówek - ul. L. Kondratowicza 20, 00-983 Warszawa, Wydziale Ochrony Środowiska dla Dzielnicy Targówek, pokoju 404 (IV piętro), w godzinach pracy urzędu tj. od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00, nr tel. 22 443 86 83, w terminie 7 dni od dnia publicznego ogłoszenia niniejszego obwieszczenia.

Pliki do pobrania:
Komórki ogłaszające komunikat:

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]