Strona główna
Dzisiaj jest: 17 czerwca 2019
Imieniny: Alberta, Laury, Ignacego
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Porządek obrad posiedzenia Komisji Edukacji i Wychowania Rady Dzielnicy Targówek m st. Warszawy zwołanego na dzień 09 stycznia 2019 roku (data zamieszczenia: 3 styczeń 2019)
Porządek obrad posiedzenia Komisji Edukacji i Wychowania Rady Dzielnicy Targówek m st. Warszawy zwołanego na dzień 09 stycznia 2019 roku, które odbędzie się o godzinie 17.00, w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. Kondratowicza 20.

1. Reforma edukacji w Dzielnicy Targówek – przygotowanie szkół średnich do przyjęcia podwójnego rocznika uczniów w roku szkolnym 2019/2020.
2. Inwestycje oświatowe w realizacji i w przygotowaniu.
3. Wolne wnioski.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]