Strona główna
Dzisiaj jest: 17 czerwca 2019
Imieniny: Alberta, Laury, Ignacego
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Informacja o LXII Uroczystej Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (data zamieszczenia: 10 październik 2018)
Informujemy, że LXII Uroczysta Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbędzie się w dniu 16 października 2018 r. o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20.

Program:

1. Otwarcie uroczystej sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
2. Uhonorowanie ofiarnej i godnej postawy uczennicy Szkoły Podstawowej Nr 380 w Warszawie im. Jana Pawła II przy ul. Krasiczyńskiej 4/6.
3. Koncert pt. „Polskie drogi do niepodległości” w wykonaniu Orkiestry Kameralnej im. Józefa Elsnera pod dyrekcją Bogusława Szulii.
4. Uroczystość jubileuszowa Przewodniczącego Społecznej Rady Kombatanckiej przy Burmistrzu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
5. Zamknięcie uroczystej sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]