Strona główna
Dzisiaj jest: 11 grudnia 2018
Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Porządek obrad posiedzenia Komisji Budżetu i Finansów Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, zwołanego na dzień 20 września 2018 r. (data zamieszczenia: 13 wrzesień 2018)
Porządek obrad posiedzenia Komisji Budżetu i Finansów Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, zwołanego na dzień 20 września 2018 r. o godz. 18.30 w sali nr 127, Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20.

1. Założenia do budżetu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy na 2019 rok.
2. Stan realizacji inwestycji kubaturowych toczących się i planowanych.
3. Sprawy wniesione przez Zarząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
4. Wolne wnioski.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]