Strona główna
Dzisiaj jest: 22 stycznia 2019
Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Porządek obrad posiedzenia Komisji Rewizyjnej Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołanego na dzień 17 kwietnia 2018 roku (data zamieszczenia: 9 kwiecień 2018)
Porządek obrad posiedzenia Komisji Rewizyjnej Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołanego na dzień 17 kwietnia 2018 roku, które odbędzie się o godzinie 18.00 w sali 127, Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. Kondratowicza 20.

1. Rozpatrzenie skargi Pani M.W. na działanie członków Zarządu Dzielnicy Targówek w związku z realizacją zadania publicznego oraz sposobem reagowania na zgłaszane zastrzeżenia.
2. Omówienie i przyjęcie planu kontroli na rok 2018.
3. Wolne wnioski.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]