Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Europejski Wykład Otwarty "Jak budować markę osobistą na rynku pracy" (data zamieszczenia: 11 październik 2017)
Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy, zaprasza na Europejski Wykład Otwarty pn. "Jak budować markę osobistą na rynku pracy", który odbędzie się we wtorek 17 października br. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Spotkanie poprowadzi Pani Justyna Kądziela, Doradca Europejskich Służb Zatrudnienia.

Zapraszamy na wykład poświęcony zasadom poszukiwania pracy w kraju i za granicą. Podczas spotkania zostanie poruszona tematyka budowania marki osobistej i przygotowania do rekrutacji.
W szczególności zostaną omówione następujące zagadnienia:
- jak zdobyć atrakcyjną pracę;
- jak przygotować profesjonalne cv, które zyska uznanie pracodawcy;
- jak przygotować portfolio kompetencji w przypadku aplikacji na staż lub do pracy za granicę;
- jak nawiązywać kontakty zawodowe i dbać o nie.
Cały wykład dodatkowo zostanie oprawiony prezentacją ofert pracy, materiałów informacyjnych i mobilnej aplikacji SAFE „Zagraj! Zanim wyjedziesz”. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji pod adresem:


Europejski Wykład Otwarty "Jak budować markę osobistą na rynku pracy" zapraszamy 17 października 2017 r.
godz. 16:00 – 18:30
Centrum Przedsiębiorczości Smolna
ul. Smolna 4 / Kruczkowskiego 5

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]