Strona główna
Centrum Kontaktu z Mieszkańcami: telefon 19115 (czynny 24 h przez 7 dni w tygodniu)
Dzisiaj jest: 20 stycznia 2018
Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Zapraszamy do udziału w Konferencji Kulturalna EduAkcja Warszawy (data zamieszczenia: 14 czerwiec 2017)
W ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej co roku spotykamy się na Konferencji Kulturalna eduAkcja Warszawy. Tegoroczna odbędzie się 19 czerwca 2017 roku w Muzeum Warszawy w godz. 10.00 – 18.00 i będzie programowała działania Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej na 2018 rok.
Konferencja jest spotkaniem środowiskowym, w jednym miejscu spotkają się urzędnicy, nauczyciele, animatorzy i edukatorzy z domów kultury, bibliotek, stowarzyszeń, fundacji, teatrów, muzeów, placówek oświatowych, szkół, wyższych uczelni, przedsiębiorstw i grup nieformalnych. Chcemy kontynuować dyskusję o tym jak skutecznie realizować Warszawski Program Edukacji Kulturalnej tak, aby stał się realnym wsparciem i narzędziem w podnoszeniu jakości edukacji kulturalnej w Warszawie.
W tym roku porozmawiamy o wyzwaniach dla edukacji kulturalnej 2018 r. Spotkanie ma na celu identyfikację obszarów nieobecnych lub zagrożonych w nowych programach szkolnych i poza szkołą oraz poszukiwanie partnerów i sposobów realizacji, jakimi można te obszary ocalić od zapomnienia. Zależy nam na rozmowie, dlatego sięgamy po zachęcającą do dialogu formułę konferencji „stolikowych”. Pragniemy spotkać się w jednym miejscu i w zróżnicowanym gronie eksperckim skupić się na aktualnych tematach dotyczących życia społeczno-kulturalnego w Warszawie.
Prosimy o rejestrację poprzez link: https://kulturalnaeduakcjawarszawy.evenea.pl/

Program konferencji:

Stolik 1. Warszawa „Niepodległa” - warszawskie projekty w 100-lecie odzyskania niepodległości.
Stolik 2. Treści utracone - edukacja kulturalna po reformie oświaty.
Stolik 3. Wartości utracone - wyzwania dla edukacji kulturalnej.
Stolik 4. Obcy w kulturze - imigranci i uchodźcy w mieście - integracja poprzez kulturę.
Stolik 5. PL correctness, poprawność polityczna - wolność i cenzura.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.