Strona główna
Dzisiaj jest: 14 grudnia 2018
Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Wakacyjna Giełda Pracy – Znajdź pracę z OHP (data zamieszczenia: 26 lipiec 2018)
Zespół Aktywności Zawodowej i Społecznej OPS Targówek oraz Młodzieżowe Biuro Pracy OHP serdecznie zapraszają na Wakacyjną Giełdę Pracy – Znajdź pracę z OHP.
Giełda odbędzie się w dniu 08.08.2018 r. (środa), w siedzibie Zespołu Aktywności Zawodowej i Społecznej OPS Targówek, przy ul. Św. Wincentego 85, w godzinach 13.00 – 15.00.

W programie:

- Przedstawienie ofert pracy dla osób powyżej 16 roku życia,
- Pomoc w doborze odpowiednich ofert pracy,
- Przedstawienie działalności Ochotniczych Hufców Pracy,
- Informacje na temat lokalnego rynku pracy.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]