Strona główna
Dzisiaj jest: 19 lutego 2020
Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
miesiąc:

"Jak efektywnie korzystać z sieci kontaktów?" - zapraszamy na konferencję

Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza na konferencję networkingową pt. "Jak efektywnie korzystać z sieci kontaktów?", która odbędzie się w dniu 3 lutego 2020 r.
data zamieszczenia: (30 stycznia 2020 r. )

Informacja o XXI Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Informujemy, że XXI Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbędzie się w dniu 30 stycznia 2020 r. o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. L.Kondratowicza 20
data zamieszczenia: (23 stycznia 2020 r. )

Komunikat Wydziału Działalności Gospodarczej i Zezwoleń

Przypominamy że 31 stycznia 2020r. upływa termin składania oświadczeń o wartości sprzedaży brutto napojów alkoholowych za rok 2019 oraz wniesienia opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż/podawanie napojów alkoholowych w 2020 r.
data zamieszczenia: (20 stycznia 2020 r. )

Dyżur ekspercki pracowników ZUS w zakresie doradztwa dla przedsiębiorców

Dyżur ekspercki pracowników ZUS w zakresie doradztwa dla przedsiębiorców odbędzie się w Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20 (stanowisko nr 22,23 w Wydziale Obsługi Mieszkańców) w dniu 18 grudnia 2019 r. (w godz. 10.00-15.00).
data zamieszczenia: (20 stycznia 2020 r. )

Zapraszamy na warsztat biznesowo-networkingowy

Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza przedsiębiorców, menedżerów firm oraz osoby planujące otworzyć własną firmę na warsztat biznesowo-networkingowy pt. "Jak wykorzystać LinkedIn do komunikacji i pozyskiwania klientów".
data zamieszczenia: (13 stycznia 2020 r. )

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]