Strona główna
Dzisiaj jest: 19 kwietnia 2019
Imieniny: Adolfa, Tymona
miesiąc:
Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza na warsztat biznesowo-networkingowy (12 kwietnia 2019)
Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza na warsztat biznesowo-networkingowy pt.: "Przywództwo systemowe, czyli jak zaoszczędzić i uwolnić dodatkowe zasoby w procesie zmiany". Warsztat odbędzie się 15 kwietnia 2019 roku, o godz. 17.00 w Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. Kondratowicza 20 (sala ślubów).
Budowanie marki firmy na warsztatach dla przedsiębiorców (11 kwietnia 2019)
18 marca 2019 r. lokalni przedsiębiorcy spotkali się w Urzędzie Dzielnicy Targówek, aby wymienić się doświadczeniami oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat strategii budowania marki firmy. W warsztacie biznesowo-networkingowym zorganizowanym Forum Przedsiębiorców na Targówku wzięło udział ponad czterdzieści podmiotów zainteresowanych rozwojem własnej firmy.
Informacja o IX Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (5 kwietnia 2019)
Informujemy, że IX Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2019 r. o godz. 13.15

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]