Strona główna
Dzisiaj jest: 26 maja 2020
Imieniny: Filipa, Pauliny
miesiąc:

Informacja o XXVII Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Sesja odbędzie się w trybie zdalnym. Istnieje możliwość bezpośredniego uczestnictwa w obradach na sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (parter) przy ul. Kondratowicza 20. Jednakże w związku z koniecznością przeciwdziałania zakażeniom i zapobieganiu rozprzestrzenianiu się zakażenia wirusem SARS-CoV-2 rekomendujemy Państwu korzystanie z relacji on-line.
data zamieszczenia: (20 maja 2020 r. )

ZUS: Tarcza 3.0 już działa

Ze zwolnienia ze składek mogą teraz skorzystać firmy, których przychód przekroczył 15 681 zł, ale dochód nie był wyższy niż 7000 zł – zakłada nowa odsłona tarczy antykryzysowej. „Dzięki temu rozwiązaniu więcej przedsiębiorców skorzysta z pomocy” – podkreśla prof. Gertruda Uścińska, prezes ZUS.
data zamieszczenia: (20 maja 2020 r. )

Spotkanie Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek - online

Zapraszamy na spotkanie on-line Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek - w dniu 19 maja 2020 r., w godz. 17.00-19.00
data zamieszczenia: (19 maja 2020 r. )

Warszawa pomaga przedsiębiorcom

Urząd m.st.Warszawy wprowadził program wsparcia dla firm, które w związku z epidemią koronawirusa znalazły się w trudnej sytuacji. Podajemy link do informacji na temat podejmowanych działań
data zamieszczenia: (13 maja 2020 r. )

Niższe wpływy z PIT i CIT uderzą w finanse miasta

Drastycznie, o ponad 40 proc. spadł udział miasta w podatku dochodowym od osób fizycznych, a aż o 52% w podatku dochodowym od osób prawnych. Zagraża to rozwojowi i miejskim inwestycjom. Warszawa zastanawia się nad powodami niższych wpływów.
data zamieszczenia: (11 maja 2020 r. )

Podatek od nieruchomości dla firm – do zapłaty później

Warszawscy radni podjęli decyzję o przedłużeniu o 90 dni terminów płatności rat podatku od nieruchomości, które przypadają na kwiecień, maj i czerwiec 2020 r.
data zamieszczenia: (6 maja 2020 r. )

Spotkanie Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek

We wtorek, 5 maja 2020 r. Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza na spotkanie on-line Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek. Celem Klubu jest integracja i wsparcie merytoryczne środowiska lokalnych przedsiębiorców, a także stworzenie platformy do wymiany doświadczeń biznesowych.
data zamieszczenia: (4 maja 2020 r. )

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]