Strona główna
miesiąc:

Dyżur ekspercki pracowników ZUS w zakresie doradztwa dla przedsiębiorców

Dyżur ekspercki pracowników ZUS w zakresie doradztwa dla przedsiębiorców odbędzie się w Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20 (stanowisko nr 22,23 w Wydziale Obsługi Mieszkańców) w dniu 23 września 2019 r. (w godz. 10.00-15.00).
data zamieszczenia: (13 września 2019 r. )

"Trendy w komunikacji biznesowej" - zaproszenie na konferencję

Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza na konferencję organizowaną w ramach Forum Przedsiębiorców na Targówku pt. "Trendy w komunikacji biznesowej"
data zamieszczenia: (12 września 2019 r. )

Informacja Wydziału Działalności Gospodarczej i Zezwoleń

Wydział Działalności Gospodarczej i Zezwoleń dla Dzielnicy Targówek Urzędu m. st. Warszawy przypomina o obowiązku dokonania opłaty ( III raty ) za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż/podawanie napojów alkoholowych w roku 2019 w terminie do 30 września 2019 r.
data zamieszczenia: (3 września 2019 r. )

Szkolenie dotyczące Pracowniczych Planów Kapitałowych w firmie

Form Przedsiębiorców na Targówku wraz z Polskim Funduszem Rozwoju zaprasza na szkolenie dotyczące Pracowniczych Planów Kapitałowych w firmie.
data zamieszczenia: (2 września 2019 r. )

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]