Strona główna
Dzisiaj jest: 26 maja 2020
Imieniny: Filipa, Pauliny
miesiąc:

Śluby z ograniczeniami, ale w zaplanowanym terminie

Marzec w Urzędzie Stanu Cywilnego m.st. Warszawy to 205 ceremonii ślubnych. Narzeczeni odwołali około 25 proc. uroczystości, żadna ceremonia nie została odwołana przez USC. Nowożeńcy składają przysięgę małżeńską jedynie w towarzystwie urzędnika i świadków, bez gości.
data zamieszczenia: (4 kwietnia 2020 r. )

Komunikat Komendy Głównej Policji / ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

W związku z koniecznością ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, zalecamy ograniczenie osobistych wizyt w jednostkach Policji, związanych z koniecznością powiadomienia o zdarzeniu.
data zamieszczenia: (3 kwietnia 2020 r. )

Warszawa wspiera organizacje pozarządowe

W związku z epidemią koronawirusa miasto podjęło szereg działań, aby pomóc organizacjom społecznym w realizacji zadań na rzecz mieszkańców.
data zamieszczenia: (2 kwietnia 2020 r. )

Warszawa rozpoczyna ozonowanie ulic

By zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa, powodującego przyrost liczby osób zakażonych i poddawanych kwarantannie, m.st. Warszawa rozpoczyna ozonowanie przystanków, wiat, przejść podziemnych, okolic sklepów i szpitali.
data zamieszczenia: (2 kwietnia 2020 r. )

Setki tysięcy sztuk środków ochrony dla szpitali

Do dziesięciu miejskich szpitali w Warszawie trafiły już środki ochrony indywidualnej. To decyzja Rafała Trzaskowskiego, prezydenta Warszawy, który specjalnie na ten cel uruchomił 12 mln zł z kryzysowej rezerwy miasta.
data zamieszczenia: (1 kwietnia 2020 r. )

Zamień swój dom w bezpieczną cybertwierdzę

Biuro do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji we współpracy z NASK (Naukową i Akademicką Siecią Komputerową) oraz Europolem przypominają o najważniejszych zasadach cyberbezpieczeństwa.
data zamieszczenia: (1 kwietnia 2020 r. )

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]