Strona główna
Dzisiaj jest: 20 października 2020
Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
miesiąc:

Działania prezydenta w walce z COVID-19

Warszawa od kilku dni znajduje się w czerwonej strefie. Oznacza to nowe obostrzenia i kolejne wyzwania – m.in. w transporcie publicznym. Prezydent Rafał Trzaskowski osobiście nadzoruje bieżącą sytuację i większość działań – ich podsumowanie przedstawił na konferencji prasowej.
data zamieszczenia: (20 października 2020 r. )

Ważna informacja dla rolników – zawieszenie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym

W związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań spowodowanych pandemią COVID–19, Centralne Biuro Spisowe podjęło decyzję o prowadzeniu w najbliższym czasie wyłącznie wywiadów telefonicznych przez rachmistrzów spisowych.
data zamieszczenia: (20 października 2020 r. )

Czasowy Punkt Informacyjny na Zaciszu

W sobotę 10 października TBM Anna rozpoczęła drążenie drugiego tunelu między nowymi stacjami metra - Kondratowicza i Zacisze. W związku z tym Gulermak, lider konsorcjum budującego II linię metra w Warszawie, wznowił działanie dodatkowego Punkt Informacyjnego budowy na Zaciszu.
data zamieszczenia: (19 października 2020 r. )

Mobilny punkt wymazowy COVID-19

SZPZLO Warszawa - Targówek informuje, że od dnia dzisiejszego, na parkingu Przychodni Rejonowo – Specjalistycznej przy ul. Poborzańskiej 6 (brązowy domek na tyłach budynku), uruchomiony został punkt wymazowy COVID-19
data zamieszczenia: (19 października 2020 r. )

Jaki Program ochrony środowiska? [II etap konsultacji]

Opracowany został projekt Programu ochrony środowiska dla m.st. Warszawy na lata 2021-2024, który wskazuje kierunki i działania mające na celu poprawę jakości środowiska przyrodniczego
data zamieszczenia: (16 października 2020 r. )

Zmiany w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego

Duże zmiany czekają kierowców korzystających ze strefy płatnego parkowania. Od 4 stycznia zmienią się stawki opłat, godziny funkcjonowania strefy oraz zasady wydawania abonamentów. Zmiany zostały przyjęte przez Radę Warszawy.
data zamieszczenia: (16 października 2020 r. )

Warszawa w walce z COVID-19 - informacja prezydenta

Samorządy, nie tylko Warszawa, oczekują, że informacje dotyczące zmian będą do nas wpływały wcześniej - mówił podczas obrad Rady Warszawy Marcin Wojdat, sekretarz miasta, przestawiając radnym informację ws. działań miast w walce z epidemią
data zamieszczenia: (16 października 2020 r. )

Nowe opłaty za śmieci: radni przyjęli stawkę według zużycia wody

Warszawscy radni podjęli decyzję o nowych stawkach opłat za śmieci. Od grudnia 2020 r. mieszkańcy będą płacić według ilości zużytej wody, czyli 12,73 zł za każdy m³ wykorzystanej kranówki.
data zamieszczenia: (16 października 2020 r. )

Warszawa w strefie czerwonej

Od 17 października stolica znajdzie się w strefie czerwonej. Oznacza to kolejne obostrzenia i zmiany dotyczące funkcjonowania transportu publicznego, szkół, placówek handlowych czy organizacji zgromadzeń i imprez sportowych.
data zamieszczenia: (16 października 2020 r. )

Szkoły ponadpodstawowe przechodzą na naukę zdalną

Pandemia narasta, a rząd wprowadza zdalny tryb nauki w szkołach ponadpodstawowych znajdujących się w strefie czerwonej - w której od 17 października będzie także Warszawa.
data zamieszczenia: (16 października 2020 r. )
| 1 | 2 | 3 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]