Strona główna
Dzisiaj jest: 19 kwietnia 2019
Imieniny: Adolfa, Tymona
miesiąc:
Procesje wielkanocne na stołecznych ulicach (18 kwietnia 2019)
Od piątku do niedzieli, 19-21 kwietnia, na stołecznych ulicach odbędą się liczne drogi krzyżowe i procesje rezurekcyjne. W czasie ich trwania wystąpią chwilowe utrudnienia w ruchu, a pojazdy Warszawskiego Transportu Publicznego mogą zostać skierowane na trasy objazdowe.
13 lat tradycji i ponad 5 000 świątecznych paczek dla dzieci z Targówka (18 kwietnia 2019)
Wielkanocne Spotkanie Dzieci i Młodzieży Targówka odbyło się w tym roku już po raz trzynasty. Honorowymi gośćmi wydarzenia byli najmłodsi mieszkańcy dzielnicy i wszystkie atrakcje przygotowano z myślą o nich. Tym razem paczki ze słodyczami otrzymało prawie 400 dzieci z terenu całej Dzielnicy.
Kaczkomaty dokarmią ptaki (17 kwietnia 2019)
Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy informuje, że w dniu 01.04.2019 r. przy Kanale Bródnowskim stanęły dwa kaczkomaty z pełnowartościową karmą dla ptaków.
Jak jeździć po Bródnie (17 kwietnia 2019)
Trwa budowa II linii metra na Bródnie. Ulica L. Kondratowicza, główna arteria osiedla, pod którą powstaną dwie stacje podziemnej kolei, jest wyłączona z ruchu. Jak dojechać do najważniejszych miejsc na Bródnie sprawdzić można na planach udostępnionych przez ZTM.
Syreny dla upamiętnienia powstania w getcie (17 kwietnia 2019)
Miasto st. Warszawa informuje, że dla upamiętnienia 76. rocznicy powstania w getcie warszawskim w piątek, 19 kwietnia, o godz. 12.00, na terenie Warszawy zostaną uruchomione syreny alarmowe
Olimpiada przedszkolaków (16 kwietnia 2019)
W dniu 12 kwietnia 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek przeprowadzona została Olimpiada Ekologiczna Przedszkolaków – pierwsza konkurencja w ogłoszonym przez Burmistrza Dzielnicy Targówek Dzielnicowym Konkursie Ekologicznym 2019.
Jubileusz 60 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego (16 kwietnia 2019)
12 kwietnia w Urzędzie Dzielnicy Targówek odbyło się spotkanie z okazji jubileuszu 60 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego Państwa Wacławy i Witolda Kądziołów.
Jak na spacer to tylko nad zalew (obejrzyj film) (15 kwietnia 2019)
Inwestycja przy Bardowskiego realizowana jest przez firmę "Zielbud" na zlecenie Urzędu Dzielnicy Targówek. Inwestycja realizowana jest w systemie "projektuj i buduj".
Zmiany w organizacji komunikacji miejskiej (12 kwietnia 2019)
W dniach 13-23.04.2019 r. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza zmiany w organizacji komunikacji miejskiej
Wielkanoc na Targówku (12 kwietnia 2019)
Na imprezę pn. "Wielkanoc na Targówku" zaprasza Bartosz Szajkowski, zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
| 1 | 2 | 3 | 4 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]