Strona główna
Dzisiaj jest: 30 maja 2020
Imieniny: Feliksa, Ferdynanda
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:

Komunikat Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich

Delegatura Biura Administracji i Spraw Obywatelskich informuje, że zgodnie z dyspozycją Prezydenta m.st. Warszawy, klienci są obsługiwani wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.
data zamieszczenia: (13 maja 2020 r. )

Etapy otwarcia miejskich placówek w czasie epidemii

W czwartek, 14 maja, Warszawa otworzy ośrodki sportu i rekreacji, a 18 maja – żłobki i przedszkola. Trwa dezynfekcja terenów w pobliżu przedszkoli i żłobków, są realizowane zakupy środków ochrony osobistej. Miasto samo opracowało również część procedur nieuwzględnionych w wytycznych rządu.
data zamieszczenia: (12 maja 2020 r. )

Niższe wpływy z PIT i CIT uderzą w finanse miasta

Drastycznie, o ponad 40 proc. spadł udział miasta w podatku dochodowym od osób fizycznych, a aż o 52% w podatku dochodowym od osób prawnych. Zagraża to rozwojowi i miejskim inwestycjom. Warszawa zastanawia się nad powodami niższych wpływów.
data zamieszczenia: (11 maja 2020 r. )

Przygotowania do otwarcia bibliotek

Od 11 maja warszawskie biblioteki będą stopniowo otwierane, z zachowaniem wszystkich niezbędnych procedur dla zapewnienia bezpieczeństwa czytelników i pracowników instytucji.
data zamieszczenia: (11 maja 2020 r. )

Zapraszamy na II zbiórkę krwi w ramach akcji "Motoserce-krew darem życia"

Szanowni Państwo. Dzielnica Targówek m.st. Warszawy wraz z klubami motocyklowymi oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie w dniu 9 maja organizuje II zbiórkę krwi w ramach akcji "Motoserce – krew darem życia"
data zamieszczenia: (8 maja 2020 r. )

75. lat temu zakończyła się II Wojna Światowa

Rada, Zarząd oraz kombatanci dzielnicy Targówek uczcili 75. rocznicę zakończenia II Wojny Światowej. Wieńce i wiązanki kwiatów złożone zostały pod pomnikiem, znajdującym się przed wejściem do urzędu oraz tablicą pamiątkową poświęconą 20. Dywizji Piechoty zwanej Żelazną Dywizją
data zamieszczenia: (8 maja 2020 r. )

Co trzecie dziecko pójdzie do przedszkola mimo epidemii

Podsumowaliśmy wyniki ankiet rozesłanych do rodziców warszawskich przedszkolaków. 27% opiekunów deklaruje potrzebę skorzystania z opieki przedszkolnej dla swoich dzieci. Otrzymaliśmy ankiety z 525 placówek.
data zamieszczenia: (8 maja 2020 r. )

XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek
data zamieszczenia: (7 maja 2020 r. )

Wybierz najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych

Trwa 10. edycja miejskiego konkursu S3KTOR, w którym mieszkańcy mogą internetowo wybrać najlepsze projekty organizacji pozarządowych zrealizowane w 2019 roku. Do 15 czerwca na głosy czekają kampanie społeczne, projekty artystyczne, wydarzenia kulturalne i sportowe.
data zamieszczenia: (7 maja 2020 r. )

Przygotowujemy otwarcie żłobków i przedszkoli

Rząd dopuścił możliwość otwarcia przedszkoli i żłobków od środy, 6 maja. Warszawa ustaliła wstępną datę otwarcia placówek na 18 maja - warunkiem jest uszczegółowienie wytycznych sanitarnych oraz dostosowanie żłobków i przedszkoli, byśmy mogli zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i pracownikom.
data zamieszczenia: (7 maja 2020 r. )
| 1 | 2 | 3 | 4 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]