Strona główna
Dzisiaj jest: 30 maja 2020
Imieniny: Feliksa, Ferdynanda
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:

Informacja o XXVII Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Sesja odbędzie się w trybie zdalnym. Istnieje możliwość bezpośredniego uczestnictwa w obradach na sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (parter) przy ul. Kondratowicza 20. Jednakże w związku z koniecznością przeciwdziałania zakażeniom i zapobieganiu rozprzestrzenianiu się zakażenia wirusem SARS-CoV-2 rekomendujemy Państwu korzystanie z relacji on-line.
data zamieszczenia: (20 maja 2020 r. )

ZUS: Tarcza 3.0 już działa

Ze zwolnienia ze składek mogą teraz skorzystać firmy, których przychód przekroczył 15 681 zł, ale dochód nie był wyższy niż 7000 zł – zakłada nowa odsłona tarczy antykryzysowej. „Dzięki temu rozwiązaniu więcej przedsiębiorców skorzysta z pomocy” – podkreśla prof. Gertruda Uścińska, prezes ZUS.
data zamieszczenia: (20 maja 2020 r. )

Spotkanie Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek - online

Zapraszamy na spotkanie on-line Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek - w dniu 19 maja 2020 r., w godz. 17.00-19.00
data zamieszczenia: (19 maja 2020 r. )

Nowe zasady w komunikacji miejskiej

Warszawa od kilku tygodni apelowała o urealnienie obostrzeń, dotyczących komunikacji miejskiej. Częściowe zniesienie ograniczeń oznacza, że metrem, autobusem, SKM-ką czy tramwajem może podróżować tyle osób, ile wynosi 30 proc. wszystkich miejsc w pojeździe – siedzących i stojących.
data zamieszczenia: (18 maja 2020 r. )

Otworzyliśmy miejskie przedszkola i żłobki

Aby zapewnić bezpieczeństwo dzieciom, rodzicom i personelowi, musieliśmy odpowiednio przygotować placówki przed otwarciem. W ciągu siedmiu dni zdezynfekowaliśmy łącznie okolice 1000 przedszkoli i żłobków oraz placów zabaw. Kupiliśmy ponad 3 mln sztuk maseczek, rękawiczek, przyłbic i fartuchów.
data zamieszczenia: (18 maja 2020 r. )

Rada Warszawy - zmiany w systemie gospodarki odpadami

Radni m.st. Warszawy podjęli decyzję o wyłączeniu nieruchomości niezamieszkałych ze stołecznego systemu odbierania odpadów komunalnych. Właściciele np. galerii handlowych czy biurowców będą musieli do 1 sierpnia podpisać umowę z operatorem. Stolica ponownie przeliczy stawki opłat dla mieszkańców.
data zamieszczenia: (18 maja 2020 r. )

Funkcjonowanie Urzędu - zniesienie kolejnych ograniczeń

Od 18 maja 2020 r. znoszone są kolejne ograniczenia związane z obsługą klientów Urzędu m.st. Warszawy
data zamieszczenia: (18 maja 2020 r. )

II zbiórka krwi w czasie epidemii w ramach akcji "Motoserce-krew darem życia"

W dniu 9 maja 2020 r. Dzielnica Targówek wraz z klubami motocyklowymi oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zorganizowała II zbiórkę krwi
data zamieszczenia: (14 maja 2020 r. )

Realizacja Tarczy antykryzysowej – odpowiedzialność przerzucona na samorządy

Do wsparcia przedsiębiorstw w ramach Tarczy antykryzysowej – programu przygotowanego przez rząd, zostały skierowane miejskie urzędy pracy. Mimo braku wsparcia, realizują zadania. W ramach tarczy wpłynęło już 101 tys. wniosków. Do pomocy urzędowi pracy kierujemy 150 pracowników i sprzęt za 0,5 mln zł.
data zamieszczenia: (14 maja 2020 r. )

Warszawa pomaga przedsiębiorcom

Urząd m.st.Warszawy wprowadził program wsparcia dla firm, które w związku z epidemią koronawirusa znalazły się w trudnej sytuacji. Podajemy link do informacji na temat podejmowanych działań
data zamieszczenia: (13 maja 2020 r. )
| 1 | 2 | 3 | 4 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]