Strona główna
Dzisiaj jest: 19 kwietnia 2019
Imieniny: Adolfa, Tymona
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:
Zmiany w organizacji komunikacji miejskiej (12 kwietnia 2019)
W dniach 13-23.04.2019 r. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza zmiany w organizacji komunikacji miejskiej
Wielkanoc na Targówku (12 kwietnia 2019)
Na imprezę pn. "Wielkanoc na Targówku" zaprasza Bartosz Szajkowski, zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
Budżet obywatelski – warszawscy radni zdecydowali (12 kwietnia 2019)
W czwartek, 11 kwietnia, warszawscy radni zdecydowali o przebiegu kolejnej edycji budżetu obywatelskiego. Od tego roku mieszkańcy będą mogli zgłaszać projekty dzielnicowe i ogólnomiejskie - dotyczące całego miasta. Zgłaszanie pomysłów rozpocznie się 20 maja, a głosowanie odbędzie się we wrześniu.
Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza na warsztat biznesowo-networkingowy (12 kwietnia 2019)
Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza na warsztat biznesowo-networkingowy pt.: "Przywództwo systemowe, czyli jak zaoszczędzić i uwolnić dodatkowe zasoby w procesie zmiany". Warsztat odbędzie się 15 kwietnia 2019 roku, o godz. 17.00 w Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. Kondratowicza 20 (sala ślubów).
Wybudzamy cztery kolejne "śpiochy" (12 kwietnia 2019)
Porządków po Bierucie ciąg dalszy. Miasto opublikowało właśnie kolejne ogłoszenia o tzw. "śpiochach" i rozpoczęło "wybudzanie" czterech nieruchomości na Mokotowie, Targówku i Ursynowie.
Turniej Tenisa Stołowego 2019! (12 kwietnia 2019)
Zapraszamy na Turniej Tenisa Stołowego 2019, który odbędzie się 13 kwietnia br. (sobota) w Hali Sportowej przy ul. Ossowskiego 25 w Warszawie.
Dwie jezdnie na ul. Łodygowej (11 kwietnia 2019)
Końca dobiegają prace przy asfaltowaniu północnej jezdni ul. Łodygowej. W poniedziałek, 18 kwietnia, ok. godz. 23.00 wykonawca robót udostępni kierowcom obydwie jezdnie na odcinku od ul. Radzymińskiej do Wolińskiej.
Uruchomiliśmy Elektroniczną Tablicę Ogłoszeń (11 kwietnia 2019)
Od 11 kwietnia dokumenty urzędowe z dzielnic i stołecznych biur zamieszczane są w Elektronicznej Tablicy Ogłoszeń. Komunikaty pojawiają się na 20 miejskich monitorach oraz internetowej platformie.
"Dyktando Warszawskie" - zapisy (11 kwietnia 2019)
Już po raz trzeci Miasto Stołeczne Warszawa zaprasza do udziału w „Dyktandzie Warszawskim”. W tekście tegorocznego sprawdzianu językowego nie zabraknie tematów związanych z naszym miastem, a także 15. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej.
W tym roku stolica doświetli blisko 400 przejść dla pieszych (11 kwietnia 2019)
Warszawa konsekwentnie dba o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu. Dlatego i w tym roku w stolicy doświetlone zostaną kolejne przejścia dla pieszych. Warszawscy drogowcy właśnie ogłosili postępowanie, które wyłoni wykonawcę 188 z nich. Pozostałe zostaną zamontowane w ramach prac konserwacyjnych.
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]