Strona główna
Dzisiaj jest: 28 lutego 2021
Imieniny: Romana, Makarego, Wiliany
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Nowoczesna szkoła branżowa przy Wysockiego 51 już działa (18 lutego 2021)


Zakończyła się przebudowa dawnych warsztatów mechanicznych na potrzeby nowoczesnej szkoły branżowej. Szkoła, która powstała przy ulicy Wysockiego - to pierwsza placówka ucząca zawodu, jaką wybudowano na terenie Warszawy od lat 90. ubiegłego wieku. Dzięki staraniom Zarządu Dzielnicy obiekt został wykonany profesjonalnie, zgodnie ze standardami XXI wieku. Zakres prac remontowych w budynku przy Wysockiego początkowo wydawał się przedsięwzięciem niemożliwym do realizacji. Jednak dzięki inżynierom z Wydziału Inwestycji Dzielnicy Targówek oraz specjalistom z firmy budowalnej wyłonionej w przetargu, nowoczesna szkoła została wykonana wzorowo.

Dane techniczne obiektu.

Powierzchnia całkowita: 3.349,2 m2. Koszt inwestycji to 22.794.000 zł. W szkole znajduje się 17 sal wykładowych, dwie pracownie fryzjerskie, pracownia komputerowa, pracownia językowa, biblioteka, siłownia, sala sportowa o powierzchni 282 m2. Obiekt został przystosowany w całości do potrzeb osób niepełnosprawnych.

strona internetowa szkoły: http://zs34.pl/

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]