Strona główna
Dzisiaj jest: 16 stycznia 2021
Imieniny: Marcelego, Walerii, Włodzimierza
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Życzenia Świąteczne od Zarządu Dzielnicy i harcerzy z Targówka (21 grudnia 2020)


Dzięki druhom z Warszawskich Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych - Betlejemskie Światełko Pokoju trafiło do urzędu dzielnicy Targówek. Od dwudziestu dziewięciu lat harcerze ZHP roznoszą Betlejemskie Światło do instytucji, urzędów i szpitali na terenie kraju. Mimo zmieniających się na świecie warunków geopolitycznych, mimo pandemii i wojen, nigdy nie zdarzyło się, by Światło nie wyruszyło z Betlejem w swoją drogę. To czyni ze Światła znak pokoju, oraz świadectwo wzajemnego zrozumienia i symbol pojednania między narodami. W tym trudnym roku Światełko roznoszone jest pod hasłem "służby" dla wspólnego dobra. Młodzi harcerze ze szczepu "Grot" przekazali światło na ręce członków Zarządu Dzielnicy.

W spotkaniu udział wzięli: Małgorzata Kwiatkowska - burmistrz Targówka, Krzysztof Miszewski, Jacek Duczman, Dorota Kozielska, Jędrzej Kunowski – zastępcy burmistrza dzielnicy Targówek oraz harcerze ze szczepu Grot: Maja, Michalina, Krystyna, Maja, Janek i Michał.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]