Strona główna
Dzisiaj jest: 1 października 2020
Imieniny: Teresy, Remigiusza, Heloizy
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Dzielnicowy program odpracowywania zaległości czynszowych (14 września 2020)
Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, że w Dzielnicy Targówek istnieje możliwość odpracowania zaległości czynszowych przez najemców lokali komunalnych i osoby zajmujące bezumownie takie lokale, będące w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej.
Zgodnie z uchwałą nr 3189/2014 Zarządu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy z dnia 9.09.2014 r. w sprawie przyjęcia „Dzielnicowego programu odpracowywania zaległości czynszowych" spłata zadłużenia za lokal w formie świadczenia niepieniężnego (odpracowania) polega na wykonywaniu na rzecz Dzielnicy Targówek lub jednostek organizacyjnych m.st. Warszawy działających na jej terenie, drobnych prac porządkowych, ogrodniczych, remontowych, usługowych, a także prostych prac biurowych.
Świadczenie niepieniężne jest wykonywane na podstawie porozumienia zawartego z Dyrektorem Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami, po uzyskaniu zgody Burmistrza Dzielnicy.
Szczegółowe informacje o warunkach uczestnictwa w programie oraz miejscu pobrania wniosków o zamianę świadczenia pieniężnego na świadczenie niepieniężne, uzyskacie Państwo w Zakładzie Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek przy ul. Gościeradowskiej 5 (tel.22 576-23-34, 22 576-23-22) ul. Toruńskiej 86 (tel. 22 594-07-13, 22 594-07-02) lub u administratorów. Zapraszamy do skorzystania z możliwości odpracowania długu!

Małgorzata Kwiatkowska
Burmistrz Dzielnicy Targówek m.st.Warszawy


Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]