Strona główna
Dzisiaj jest: 23 listopada 2020
Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Jaka będzie przyszłość bazarku przy ulicy Kondratowicza (29 czerwca 2020)


Już za dwa lata zakończona zostanie budowa metra na Bródnie. Z chwilą oddania do użytku nowych przystanków podziemnej kolei, niezbędne będzie wskazanie dodatkowych miejsc do parkowania dla kierowców. Zarząd Transportu Miejskiego właśnie ogłosił przetarg na koncepcję budowy parkingu w systemie "Parkuj i jedź" (Park & Ride). Parking miałby powstać w miejscu bazaru przy ulicy Kondratowicza/Rembielińska.
Nie wszyscy jednak chcą budowy parkingu w tym miejscu. Kupcy chcieliby utrzymania bazaru w dotychczasowej lokalizacji, po uprzednim przeprowadzeniu prac modernizacyjnych targowiska. W ubiegłym tygodniu członkowie Zarządu Dzielnicy Targówek: burmistrz - Małgorzata Kwiatkowska oraz zastępcy burmistrza - Krzysztof Miszewski, Dorota Kozielska i Jacek Duczman, spotkali się z przedstawicielami kupców, aby zapoznać się ze stanowiskiem handlujących. Podczas najbliższej sesji, także Rada Dzielnicy Targówek zajmie się tematem bazarku przy ulicy Kondratowicza/Rembielińska.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]