Strona główna
Dzisiaj jest: 23 listopada 2020
Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Finał konkursu "Ze Strażą Miejską bezpiecznie" (26 czerwca 2020)
Od siedmiu lat warszawska Straż Miejska, wspólnie z Biurem Edukacji Urzędu m.st. Warszawy, organizuje konkurs pn. "Ze Strażą Miejską Bezpiecznie". Tegoroczny konkurs objął patronatem Rafał Trzaskowski - Prezydent m.st. Warszawy. Trudności wynikające z ograniczeń związanych z pandemią wirusa COVID -19 - nie przerwały rywalizacji. Poradziliśmy sobie z trudną sytuacją, a konkurs był kontynuowany online. Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez burmistrzów dzielnic oraz partnerów przedsięwzięcia. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy w tym roku przystąpili do rywalizacji – należą się Wam brawa za wytrwałość i grę w duchu fair-play.

Przedstawimy listę zwycięzców:

I miejsce
SP 206 Dzielnica Targówek

II miejsce
SP 289 Bielany
SP 34 Śródmieście
SP 11 Ursus
SP 343 Ursynów
SP 227 Włochy

III miejsce
SP 312 Praga Południe

Tegoroczną, edycję konkursu „Ze Strażą Miejską Bezpiecznie” wspierały: Urzędy Dzielnic m.st. Warszawy, Tramwaje Warszawskie, MZA, Zarząd Dróg Miejskich, PKiN, Automobilklub Polski, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, Orange, MPWiK,, Teatr Kamienica, Poland Bike, Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego, Biegnij Warszawo.

Patron medialny: Radio Plus

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]