Strona główna
Dzisiaj jest: 16 czerwca 2021
Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Zapraszamy mieszkańców na zajęcia sportowo-rekreacyjne (3 czerwca 2020)
Zapraszamy mieszkańców na zajęcia sportowo-rekreacyjne realizowane na powietrzu w miesiącu CZERWCU, start 08.06.2020 r.:

Gimnastyka dla Seniorów
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy, w godzinach 10.00 – 10.45 na polanie przy górce w pobliżu boiska „Syrenka” w Parku Bródnowskim.
Na zajęcia każdy przychodzi w stroju sportowym z własną matą do ćwiczeń. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania dystansu względem drugiej osoby ćwiczącej tj. minimum 2m odległości.

Gimnastyka dla Mieszkańców (Pilates z elementami Zdrowego Kręgosłupa)
Zajęcia odbywają się w czwartki, w godzinach 18.00 – 18.45 na polanie przy górce pobliżu boiska „Syrenka” w Parku Bródnowskim.
Na zajęcia każdy przychodzi w stroju sportowym z własną matą do ćwiczeń. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania dystansu względem drugiej osoby ćwiczącej tj. minimum 2m odległości.

Akademia Biegania Przełajowego
zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki, w godzinach 20.00 – 21.15, zbiórka przy wejściu głównym do Urzędu Dzielnicy Targówek przy ul. Kondratowicza 20.
Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania dystansu względem drugiej osoby ćwiczącej tj. minimum 2m odległości.

Nordic Walking
poniedziałek, w godzinach 08:30 - 10:00 - zajęcia w Lesie Bródnowskim, zbiórka przy głównej bramie wejściowej do lasu od strony ul. Malborskiej

poniedziałek, w godzinach 15:30 – 17:00 - zajęcia na terenie Parku Bródnowskiego, zbiórka na rogu ul. Kondratowicza i ul. Chodeckiej (na skwerze przy schodach)

środa, w godzinach 08:30 - 10:00 - zajęcia w Lesie Bródnowskim, zbiórka przy głównej bramie wejściowej do lasu od strony ul. Malborskiej

środa, w godzinach 15:30 – 17:00 - zajęcia na terenie Parku Bródnowskiego, zbiórka na rogu ul. Kondratowicza i ul. Chodeckiej (na skwerze przy schodach)

Na zajęcia każdy przychodzi w stroju sportowym z własnymi kijkami do Nordic Walking. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania dystansu względem drugiej osoby ćwiczącej tj. minimum 2m odległości.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]