Strona główna
Dzisiaj jest: 4 czerwca 2020
Imieniny: Franciszka, Karola, Kwiryny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Straż miejska przestrzega mieszkańców przed epidemią (31 marca 2020)
Miasto skierowało ponad 260 patroli straży miejskiej, które w ostatni weekend (27-29 marca) kontrolowały parki, skwery i strefy wypoczynku. Strażnicy przypominali warszawiakom, aby w trosce o bezpieczeństwo unikali tłumów i zgromadzeń.

Wiosenna aura zachęcała do spacerów, dlatego patrole straży miejskiej, od piątku do niedzieli, przeprowadziły łącznie ponad 450 kontroli terenów rekreacyjnych. Strażnicy sprawdzali czy mieszkańcy Warszawy pamiętają o wydanym przez rząd zakazie gromadzenia i zachowaniu bezpiecznych odstępów. Patrole objęły również place zabaw i siłownie plenerowe, z których obecnie nie należy korzystać. Działania prewencyjne objęły także targowiska, bazary i jadłodajnie dla osób, dotkniętych problemem bezdomności.

Strażnicy miejscy nie odnotowali przypadków naruszania rządowych zaleceń wydanych w związku z epidemią koronawirusa. Równolegle z prowadzonymi kontrolami w terenie, z radiowozów straży miejskiej odtworzono w miejscach publicznych 5500 komunikatów o zagrożeniu, z prośbą o niegromadzenie się.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]