Strona główna
Dzisiaj jest: 28 lutego 2020
Imieniny: Romana, Makarego, Wiliany
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 | 3 |
Projekt "Innowacyjna nauka" wsparciem dla szkół z Targówka (23 stycznia 2020)
21 stycznia br. Szkole Podstawowej nr 84 na Targówku uroczyście przekazano wyposażenie pracowni matematycznej i informatycznej. Wyposażenie zostało zakupione w ramach projektu „Innowacyjna edukacja w szkołach na Targówku”.

Dzięki wsparciu finansowemu uczniowie placówki podczas nauki będą mogli korzystać z nowych tabletów hybrydowych. Pracownia matematyczna doposażona została w plansze interaktywne do nauki matematyki oraz zestaw narzędzi dydaktycznych do nauczania metodą eksperymentu. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 84 Zofia Rostek przedstawiła dotychczasowe działania projektowe obejmujące dodatkowe zajęcia z j. polskiego jako języka obcego, j. angielskiego, matematyki oraz bezpieczeństwa w sieci, a także prowadzone we współpracy w partnerem projektu – Stowarzyszeniem Vox Humana - warsztaty kreatywności, zajęcia reedukacyjne i indywidualne konsultacje.

Pomoce dydaktyczne uroczyście przekazali Jędrzej Kunowski - zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek, Justyna Rucyk - radna Dzielnicy Targówek oraz Radosław Brudnicki – koordynator projektu „Innowacyjna edukacja”. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 r. skierowany jest do uczniów dwóch szkół podstawowych z Targówka – SP nr 58 i SP nr 84.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]