Strona główna
Dzisiaj jest: 27 maja 2020
Imieniny: Jana, Juliusza
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 |
Mikołajki w Teatrze Rampa (29 listopada 2019)
W dniu 27 listopada 2019 roku w Teatrze Rampa odbyła się rodzinna impreza mikołajkowa, której organizatorem był Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. Przybyłych do Teatru dzieci wraz z rodzicami powitała Małgorzata Kwiatkowska – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
Spotkanie mikołajkowe było podsumowaniem całorocznej pracy w trzech placówkach wsparcia dziennego z terenu naszej dzielnicy finansowanych przez Urząd Dzielnicy Targówek, tj. Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy ul. Ogińskiego, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 58 "Dogonić Marzenia" przy ul. Mieszka I oraz Świetlicy „Pod Aniołem” przy ul. Zamiejskiej.
Dla najmłodszych mieszkańców oraz ich rodziców przygotowano niespodziankę - spektakl pt. "Awantura o Basię" a po wzruszającym spektaklu wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek. Na zakończenie aktorzy przebrani w stroje Mikołajów rozdali dzieciom paczki świąteczne ufundowane przez Urząd Dzielnicy Targówek.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]