Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 |
Przedsiębiorcy dyskutowali o komunikacji marketingowej (15 maja 2019)
13 maja 2019 roku w Urzędzie Dzielnicy Targówek odbył się warsztat biznesowo-networkingowy, zorganizowany w ramach inicjatywy Forum Przedsiębiorców na Targówku. W spotkaniu wzięło udział 20 przedsiębiorców z Targówka i okolic, prezentujących różne branże.

Temat przewodni majowego spotkania "Jak zwiększyć sprzedaż przez skuteczną komunikację marketingową" przedstawili eksperci w zakresie strategii biznesowych: Dariusz Marnic oraz Piotr Komendant, posiadający kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy z małymi i dużymi firmami.
Podczas prezentacji, prelegenci poruszyli takie zagadnienia jak m.in.: skuteczna komunikacja z klientami, marketingowy flirt, język korzyści, najczęstsze błędy w budowaniu komunikacji reklamowej. Podsumowanie części tematycznej spotkania w formie notatki wizualnej przygotowała Ula Wicher – właścicielka marki Szpoolka.

Po zakończeniu prezentacji tematycznej każdy z przedsiębiorców zaprezentował siebie oraz swoją firmę w 30 sekundowej autoprezentacji. Wprowadzeniem do części networkingowej była krótka sesja jogi śmiechu, poprowadzona przez doświadczoną joginkę – Karin Lesiak. Podsumowaniem obu części spotkania były rozmowy kuluarowe, służące integracji przedsiębiorców oraz budowaniu długofalowych relacji biznesowych w lokalnym otoczeniu.

Następne spotkanie w ramach Forum Przedsiębiorców na Targówku odbędzie się 3 czerwca 2019 roku o godz. 17.00 w sali ślubów Urzędu Dzielnicy Targówek. Spotkanie będzie dotyczyło tematu zabezpieczenia firmy przed nieprzewidzialnymi sytuacjami. Więcej informacji: tel. 22 443 86 25.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]