Strona główna
Dzisiaj jest: 17 czerwca 2019
Imieniny: Alberta, Laury, Ignacego
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Przedsiębiorcy dyskutowali o zarządzaniu pracownikami (11 lutego 2019)
"Zmiany w podatkach w 2019 r." były tematem przewodnim styczniowego spotkania przedsiębiorców zorganizowanym w ramach Forum Przedsiębiorców na Targówku.
Spotkanie przygotowane przez Urząd Dzielnicy Targówek zgromadziło 25 właścicieli lokalnych przedsiębiorstw działających na terenie dzielnicy. Podczas części biznesowej spotkania, przedstawiciele firmy Taxtoday – Dominika Kolmaga oraz Tomasz Nowak omówili zagadnienia związane z podatkiem dochodowy od osób fizycznych i prawnych.
Poruszono również problemy ważne dla inwestorów jak: rozliczanie kosztów samochodu i leasingu w działalności gospodarczej, podatek od kryptowalut, nowa stawka CIT, exit tax, danina solidarnościowa. W drugiej części spotkania odbył się warsztaty podczas których każdy przedsiębiorca mógł zaprezentować swoją firmę.

Już dzisiaj zapraszamy zainteresowanych na Forum Przedsiębiorców na Targówku, które odbędzie się 25 lutego 2019 roku o godz. 17.00 w sali ślubów Urzędu Dzielnicy Targówek. Tematem przewodnim będzie „Jak wykorzystać LinkedIn do komunikacji i pozyskiwania klientów”. Więcej informacji: 22 443 86 25 lub . Wstęp wolny!

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]