Strona główna
Dzisiaj jest: 22 marca 2019
Imieniny: Bogusława, Katarzyny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
I miejsce XLVI Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Konkursie debat po hiszpańsku w Polsce (4 stycznia 2019)
Niezmiernie miło nam poinformować, że XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego zajęło I miejsce w pierwszej edycji Konkursu debat w dwóch kategoriach: po polsku i po hiszpańsku, zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Lingwistyczną w Warszawie.
Tematem debaty po hiszpańsku było pytanie: ”Czy uważasz, że ważne jest, aby dzieci uczyły się języków obcych?” Reprezentanci klasy 2AH, przygotowani przez nauczyciela Diony Chura Nunez przeszli do finału, pokonując w swojej grupie Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gdańsku i I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich w Lesznie, a następnie zmierzyli się Liceum Akademickim w Toruniu, które zwyciężyło w grupie B. Podczas konfrontacji tych zwycięskich szkół, uczniowie XLVI Liceum im. Czarnieckiego wzięli udział w wielkiej debacie, otrzymując najlepszą punktację, a tym samym wygrywając I nagrodę w konkursie, jaką jest tygodniowy kurs języka hiszpańskiego dla całej klasy 2AH na Uniwersytecie w Salamance. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]