Strona główna
Dzisiaj jest: 17 czerwca 2019
Imieniny: Alberta, Laury, Ignacego
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 | 3 | 4 |
Przedsiębiorcy opanowali sztukę negocjacji w biznesie (9 października 2018)
3 października 2018 r. przedsiębiorcy z Targówka i okolic wzięli udział w szkoleniu pt. "Negocjacje w biznesie", zorganizowanym w ramach Forum Przedsiębiorców na Targówku – wspólnej inicjatywie właścicieli lokalnych firm i Urzędu Dzielnicy Targówek. W wydarzeniu wzięło udział 30 osób.

Szkolenie poprowadził doświadczony trener - Zbigniew Dzideczek. W ramach wydarzenia poruszono zagadnień dotyczących rozwiązywania sytuacji konfliktowych, schematów negocjacyjnych, typowych błędów negocjatorów itp. Prowadzący omówił też sytuacje, kiedy negocjacje są ważne oraz takie, kiedy nie warto podejmować negocjacji.

Uczestnicy szkolenia wzięli udział w kilku praktycznych ćwiczeniach negocjacyjnych indywidualnych i w grupach, dzięki którym dowiedzieli się jak korzystnie przedstawić swoją ofertę, a także jak efektywnie podzielić role w zespole negocjacyjnym. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy przedstawili swoje opinie na temat wydarzenia, które według nich było ciekawe oraz dawało wiele wskazówek jak negocjować różne biznesowe i indywidualne kwestie.

Na następne wydarzenie Forum Przedsiębiorców na Targówku zapraszamy już 15 października 2018 r. o godz. 17.00 do sali ślubów Urzędu Dzielnicy Targówek – będzie to warsztat biznesowo-networkingowy pt. "Skuteczna sprzedaż".

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]