Strona główna
Dzisiaj jest: 21 lipca 2019
Imieniny: Daniela, Wawrzyńca
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Szerszy pas i nowe przejście dla pieszych na Głębockiej (14 września 2018)
Poszerzona jezdnia wyjazdu z osiedla w pobliżu skrzyżowania ulic Malborskiej i Głębockiej, nowa nawierzchnia jezdni i chodników oraz przejście dla pieszych przez ul. Głębocką, to prace, do których ZDM Warszawa zobligował dewelopera nowo powstającego osiedla.

Zmiany obejmą modyfikację geometrii jezdni i chodników. Istniejąca wyspa z przejściem dla pieszych i przejazdem dla rowerów w ciągu istniejącej ścieżki rowerowej, na wyjeździe z osiedla, zostanie przebudowana.

Poszerzenie jezdni umożliwi dodanie pasów dla osób wjeżdżających i wyjeżdżających z osiedla na ulicę Głębocką. Zakres prac obejmuje również wykonanie nowego przejścia dla pieszych przez ulicę Głębocką oraz wymianę nawierzchni jezdni i chodników. Deweloper wykona także oznakowanie poziome oraz pionowe, zgodne z nową organizacją ruchu oraz zrekultywuje przyległe trawniki.

Remont ma przede wszystkim upłynnić ruch indywidualny i ułatwić możliwość wjazdu i wyjazdu dla mieszkańców pobliskiego osiedla i ul. Głębockiej.
W tym rejonie, od czwartku, 13 września będzie zamknięta dla ruchu ul. Malborska, pomiędzy ul. A. Kowalskiego i ul. Głębocką. Utrudnienia związane są z pracami ciepłowniczymi i potrwają do 21 września.

Powyższe prace są prowadzone poza zakresem prac przebudowy ulicy Głębockiej na odcinku Podwójna-Berensona, realizowanej przez Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych.

/źr. informacji: ZDM Warszawa/

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]