Strona główna
Dzisiaj jest: 16 lutego 2019
Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Ulica Starzyńskiego pod frez (8 sierpnia 2018)
W najbliższych dniach Zarząd Dróg Miejskich planuje remont ul. Starzyńskiego. Nową nawierzchnię otrzyma północna jezdnia, na odcinku od ronda Starzyńskiego do ronda Żaba. Początek robót w piątek wieczorem, a zakończenie we wtorek, 14 sierpnia, o godz. 04.00.
Remont zakłada ułożenie blisko 9000 m kw. nowego asfaltu. To ponad kilometr remontowanej drogi. Nowa nawierzchnia wzmocniona zostanie specjalną siatką, odtworzone zostanie na niej oznakowanie poziome. Ze względu na duży zakres prac, potrwają one dłużej niż zwykle i zakończą się we wtorek nad ranem. Prace na ul. Starzyńskiego będą 26. remontem jezdni w tym sezonie.
W związku z pracami od piątku, 10 sierpnia od godz. 22.00 do wtorku, 14 sierpnia do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie północna jezdnia ul. Starzyńskiego na odcinku od ronda Żaba do ronda Starzyńskiego.

Nie będzie możliwości skrętu z ul. Namysłowskiej w lewo w ul. Starzyńskiego. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: 11 Listopada – Ratuszowa – Jagiellońska lub św. J. Odrowąża – Wysockiego – Trasa Toruńska – Jagiellońska. Prosimy o zwracanie uwagi na objazdy. Przepraszamy za utrudnienia.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]