Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 | 3 |
Przedsiębiorcy dyskutowali o zarządzaniu pracownikami (10 lipca 2018)
Jak co miesiąc, przedsiębiorcy z Targówka i okolic spotkali się na warsztacie biznesowo-networkingowym organizowanym przez Forum Przedsiębiorców na Targówku – wspólnej inicjatywie Urzędu Dzielnicy Targówek oraz właścicieli lokalnych firm.

Tematem przewodnim lipcowego spotkania przedsiębiorców był „Leadership – czyli jak dogadać się z pracownikami”. Spotkanie odbyło się 9 lipca 2018 roku w Urzędzie Dzielnicy Targówek w godz. 17.00-20.30. Spotkanie zgromadziło 25 lokalnych przedsiębiorców oraz menedżerów firm.

Podczas części biznesowej spotkania, psycholog i trener biznesu – Klara Sztyler-Małek, zaprezentowała tematykę zarządzania pracownikami w oparciu o własną autorską metodę KSM Solutions. Prelegentka dyskutowała z uczestnikami wspólnie szukając rozwiązań w zakresie:
• Czym kierują się w swoich działaniach pracodawcy,
• Co motywuje pracowników,
• Jak współpracować ze znajomymi,
• Czym charakteryzuje się nowe pokolenie pracowników,
• Jakie są najczęstsze problemy pracodawców.

W drugiej, networkingowej części spotkania odbył się moderowany warsztat networkingowy, podczas którego każdy przedsiębiorca mógł zaprezentować swoją firmę i wymienić się wizytówkami z innymi uczestnikami.

Podsumowaniem spotkania były rozmowy kuluarowe początkujących i doświadczonych przedsiębiorców, dzięki którym właściciele firm zwiększyli rozpoznawalność swoich marek oraz zyskali nowych klientów, czy też partnerów biznesowych.

Następne wydarzenie Forum Przedsiębiorców na Targówku odbędzie się 27 sierpnia 2018 roku o godz. 17.00 w sali ślubów Urzędu Dzielnicy Targówek. Tematem przewodnim będzie „Eventworking - budowanie relacji biznesowych na wydarzeniach”. Więcej informacji: 22 443 86 25 lub mulanowska@um.warszawa.pl. Wstęp wolny!

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]