Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Modernizacja Roku. Targówek w gronie kandydatów do nagrody. Weź udział w głosowaniu. (5 lipca 2018)

Miło nam poinformować, że Ogólnopolska Kapituła przyznająca tytuł Modernizacja Roku wskazała Dzielnicę Targówek jako kandydata do nagrody w kategorii szkolnictwo w ramach XXII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku 2017.

Zdaniem członków kapituły modernizacja i rozbudowa przedszkola przy ulicy Kunieckiej 8 zasługuje na wyróżnienie.
Przypomnijmy budynek przy Kunieckiej niszczał przez wiele lat. Początkowo znajdował się tam hotel robotniczy. Następnie teren został przejęty przez Polski Związek Głuchoniemych, jednak miejsce wciąż pozostawało zdewastowane i niezagospodarowane. W wyniku starań władz dzielnicy teren przy Kunieckiej wraz ze znajdującym się tam budynkiem udało się pozyskać samorządowcom z Targówka.
Obiekt został przeznaczony pod pięciooddziałowe przedszkole. Istniejący budynek nie został zburzony, lecz gruntownie go przebudowano.
Pozostawione zostały ściany i stropy, resztę urządzono od początku i dostosowano do potrzeb nowoczesnego przedszkola. Czas realizacji robót wyniósł 12 miesięcy. Obecnie w przedszkolu przy ulicy Kunieckiej 8 uczy się 150 dzieci. Inwestycja kosztowała ponad 7.600.000 pln. Powierzchnia obiektu po przebudowie została zwiększona blisko trzykrotnie. Przedszkole przy ulicy Kunieckiej spełnia wszystkie wymagania nowoczesnej placówki oświatowej. W przyszłości planowana jest dalsza rozbudowa obiektu o kolejne 150 miejsc dla najmłodszych.


Zachęcamy do głosowania w konkursie modernizacja roku na przedszkole przy ulicy Kunieckiej:

>>  Link do strony internetowej, gdzie można oddawać swoje głosy

 

 

 

 

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]