Strona główna
Dzisiaj jest: 22 marca 2019
Imieniny: Bogusława, Katarzyny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |    >>
XXIV Igrzyska Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej już za nami (12 czerwca 2018)
Blisko sześciuset zawodników i wolontariuszy przybyło w sobotni poranek (09.06.2018 r.) na teren OSiR-u przy ulicy Łabiszyńskiej 20. Wszyscy zawodnicy już od dawna przygotowywali się, aby zmierzyć się w kilkunastu dyscyplinach sportowych, przygotowanych przez organizatorów sportowych zmagań.
Igrzyska Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej pod patronatem Marcina Kierwińskiego Posła na Sejm RP- jak co roku - przyciągnęły wielu mieszkańców z Targówka i Warszawy. Olimpiadę otworzyli Paweł Michalec - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek oraz Jacek Pużuk - Dyrektor OSiR Targówek.
Dodatkową atrakcją podczas otwarcia imprezy był występ artystyczny przygotowany przez Szkołę Podstawową nr 285. Kiedy zebrana młodzież złożyła ślubowanie olimpijskie, zapłonął olimpijski znicz, zawodnicy ruszyli do "walki" z czasem, konkurentami i własnymi słabościami.
Wszystkim uczestnikom zawodów należą się ogromne gratulacje za wielki hart ducha. Podczas gdy na bieżni stadionowej trwały rozgrywki, na pobliskiej scenie prezentowały się zespoły dziecięce i grupy teatralne z Domu Kultury „Świt”, Przedszkola Integracyjnego nr 120, Przedszkola nr 95 im. Króla Maciusia, Szkoły Podstawowej nr 28 oraz zespołu „Zamieszani”.
Mieszkańcy Targówka, którzy odwiedzili teren OSiR-u, także bawili się świetnie. Oprócz dopingowania uczestników zawodów, można było odpocząć w cieniu drzew na ławkach i leżakach, posłuchać muzyki, a także obejrzeć występy małych artystów.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom, organizatorom oraz sponsorom, którzy już 24 raz z rzędu przygotowali fantastyczną imprezę integracyjną, nie tylko dla Dzieci i Młodzieży, ale też dla dorosłych.

Igrzyska wsparli:
- Adet Sp z o.o.
- Benefit Systems SA
- IKEA Targówek
- Decathlon Warszawa Targówek
- Procter and Gamble DS. Polska Sp. z o. o.
- Agmet Sp. z o. o.
- Firma cateringowa Sani & Sazi „Zdrowi i Najedzeni”
- ING Bank Śląski
- CH Atrium Targówek
- Stowarzyszenie Targówek w Spódnicy
- Stowarzyszenie Samopomocy BURSA
- Rada Osiedla Zacisze
- VIII Ogród Jordanowski
- Przedszkole nr 95 im. Króla Maciusia
- Przedszkole Integracyjne nr 120
- Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek
- Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawa S.A.
- MD Clinic Praga Sp. z o. o.
- MZA Sp. z o. o.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]