Strona główna
Dzisiaj jest: 27 maja 2020
Imieniny: Jana, Juliusza
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 |
Integracja biznesu na Targówku (9 lutego 2018)
Przedstawiciele firm, organizacji biznesowych oraz lokalnego samorządu spotkali się w Urzędzie Dzielnicy Targówek na konferencji, zorganizowanej w ramach Międzynarodowego Tygodnia Networkingu.

8 lutego 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek miała miejsce konferencja pt. „Rola networkingu w biznesie i rozwoju lokalnym”. Była to trzecia edycja konferencji organizowanej w ramach Międzynarodowego Tygodnia Networkingu na Targówku. W wydarzeniu wzięło udział 60 przedstawicieli firm i organizacji reprezentujących różne branże, takie jak: nieruchomości, energetyka, szkolenia, handel itp.

Celem wydarzenia była integracja lokalnego środowiska biznesowego. Każdy z uczestników miał okazją przedstawić swoją firmę lub organizację na forum wydarzenia oraz w kuluarowych rozmowach.
Konferencja rozpoczęła się od swobodnych rozmów pomiędzy uczestnikami spotkania, którzy chętnie wymieniali się wizytówkami. Po integracyjnej godzinie networkingowej, część oficjalną spotkania otworzył Sławomir Antonik – Burmistrz Dzielnicy Targówek, który przywitał zgromadzonych gości. W dalszej części spotkania odbyły się autoprezentacje zaproszonych gości oraz wykład Grzegorza Turniaka – eksperta w zakresie budowania relacji biznesowych, dotyczący różnorodności w networkingu.
Podsumowaniem konferencji była debata z udziałem oraz ekspertów i praktyków w zakresie budowania społeczności lokalnych, networkingu i rekomendacji biznesowych. W debacie wzięli udział: Sławomir Antonik – Burmistrz Dzielnicy Targówek, Wojciech Piotrowski – Dyrektor Zarządzający organizacji BNI, Piotr Konopka – współwłaściciel Biura Doradztwa i Rehabilitacji Zawodowej. Moderatorem konferencji był Grzegorz Turniak – Prezes Akademii Rekomendacji Sp. z o.o.

Zgodnie z tegorocznym przesłaniem Międzynarodowego Tygodnia Networkingu promującym różnorodność w biznesie, konferencja zgromadziła przedstawicieli biznesu, organizacji biznesowych oraz lokalnego samorządu w celu budowania długotrwałych i różnorodnych relacji biznesowych.

Organizatorem spotkania było Forum Przedsiębiorców na Targówku. Partnerami wydarzenia byli: organizacja Business Network International (BNI) oraz Akademia Rekomendacji Sp. z o.o.

Zapraszamy na kolejne wydarzenia Forum Przedsiębiorców na Targówku. Więcej informacji pod numerem tel. 22 443 86 25 oraz e-mailem:

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]