Strona główna
Dzisiaj jest: 17 października 2018
Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Pliki do pobrania:
Targi Pracy na Targówku - po raz dziesiąty! (20 listopada 2017)Szanowni Państwo!
Mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w dziesiątej już edycji Targów Pracy. W tym roku Targi organizowane będą w dniu 21 listopada w godzinach 10.00-14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. L. Kondratowicza 20.
Targi Pracy, to wydarzenie adresowane przede wszystkim do mieszkańców naszej Dzielnicy. W ciągu ostatnich dziesięciu lat w targach wzięło udział łącznie blisko 350 wystawców m.in. z branży handlowej, usługowej, gastronomicznej, finansowej i ubezpieczeniowej. Stoiska pracodawców oraz pośredników pracy odwiedziło ponad 10 tys. osób. W tym roku mieszkańcy będą mieli możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, ofertą szkoleniową ze swojego obszaru, a także uzyskają wsparcie z zakresu prawa, promocji przedsiębiorczości i skutecznego poruszania się po rynku pracy. Każdy uczestnik Targów otrzyma bezpłatny katalog zawierający informacje o wystawcach wraz z ofertami pracy.
Podczas Targów poszukujący pracy będą mogli skorzystać z ofert przedstawianych przez pracodawców, Urząd Pracy m.st. Warszawy, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, Zespół Aktywności Zawodowej i Społecznej OPS, a także portal internetowy praca.pl. Zarówno pracodawcy jak i poszukujący pracy będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, dotyczącą m.in. możliwości finansowania działalności gospodarczej z funduszy europejskich.
Jednocześnie osoby zainteresowane założeniem własnej działalności gospodarczej będą mogły zasięgnąć porad bezpośrednio od przedstawicieli Wydziału Działalności Gospodarczej i Zezwoleń Urzędu Dzielnicy, Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ponadto podczas Targów odbędą się warsztaty dla poszukujących pracy, m.in. z zakresu autoprezentacji oraz wzmacniania swojego wizerunku na rynku pracy.
Partnerem przy organizacji Targów tradycyjnie już jest Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Urząd m.st. Warszawy, natomiast wieloletnim patronem medialnym jest portal internetowy praca.pl Wszystkich mieszkańców, którzy poszukują, bądź chcą zmienić pracę, serdecznie zapraszam.

Sławomir Antonik
Burmistrz Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

------------------------------------------------------------------------------

Podczas Targów Pracy, równolegle z prezentacją ofert pracy przez wystawców, w sali 321 Urzędu Dzielnicy Targówek odbędą się warsztaty doszkalające, skierowane do osób szukających pracy oraz rozważających założenie własnej firmy.
Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Na szkolenia obowiązują zapisy: poprzez formularz dostępny w linku: https://goo.gl/forms/D6ljpaFCb0qjZ1oo2 telefonicznie: 22 443 86 26 lub e-mailem:

10.00-12.00 – „Mocne strony w karierze”

Zakres szkolenia: • Czym tak naprawdę są talenty i w jaki sposób przejawiają się w życiu i pracy?
• Dlaczego robienie rzeczy wbrew swoim naturalnym predyspozycjom jest wręcz syzyfową pracą?
• W jaki sposób rozpoznać swoje Mocne Strony?
• Najnowsze wyniki badań Instytutu GALLUPA, dotyczące współczesnego rynku pracy i zaangażowania pracowników

Prowadząca: Izabela Antosiewicz – Trener Mocnych Stron™ w TLnC.

12.00 – 14.00 - "Świadoma autoprezentacja podczas rozmowy rekrutacyjnej"

Zakres szkolenia:
• Zanim Cię zaproszą - czyli dobre CV
• Poznaj swoje mocne strony - poczujesz się pewniej
• S.O.S - redukcja objawów stresu
• Komunikacja werbalna i niewerbalna
• Symulacja rozmowy z użyciem gry rozwojowej "Rekruterzy"

Prowadząca: Monika W. Perdjon - aktorka, DramaCoach, trener skutecznej autoprezentacji.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]