Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
19 edycja konkursu "Ogród moje hobby" (16 sierpnia 2017)
Rada Osiedla Zacisze zaprasza mieszkańców osiedla Zacisze do udziału w XIX edycji konkursu "Ogród moje hobby" 2017, który jest organizowany nieprzerwanie od 1999 roku. Uczestnicy konkursu mogą pochwalić się urokiem swoich ogrodów, w których ciężko pracują i są dumni ze swoich osiągnięć.
Każda edycja konkursu ma swoje uroczyste zakończenie. Jest to okazja do poznania swoich sąsiadów i podzielenia się swoimi doświadczeniami.
W tym roku zakończenie akcji będzie połączone z uroczystościami 50-lecia Domu Kultury Zacisze. Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do 31 sierpnia 2017 roku. Udział w konkursie można zgłaszać telefonicznie: Dom Kultury Zacisze: tel. (22) 679 84 69, Jolanta Szymczak: tel. 602 822 378 lub w sekretariacie Domu Kultury Zacisze (ul. Blokowa 1).
Niezbędne dane zgłoszeniowe: imię i nazwisko, dokładny adres, telefon kontaktowy

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]