Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Zaproszenie na uroczystość przy pomniku Żołnierzy AK (4 sierpnia 2017)
W najbliższą niedzielę (6 sierpnia) o godz. 11:00 na Cmentarzu Bródnowskim odbędzie się uroczystość przy pomniku Żołnierzy Armii Krajowej 6/XXVI Obwodu Warszawa Praga (kw. 22-A, wejście od ul. Św. Wincentego), która połączona będzie z Apelem Poległych oraz składaniem kwiatów. Uroczystość poprzedzi Msza Święta w intencji poległych żołnierzy Obwodu, która rozpocznie się o godz. 10:00 w drewnianym kościele na terenie Cmentarza.
Udział w uroczystości potwierdzili przedstawiciele MON, władz m.st. Warszawy oraz władz dzielnic prawobrzeżnej Warszawy. Wydarzenie swoją obecnością uświetnią żołnierze Batalionu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego. Organizatorem wydarzenia jest Środowisko 6/XXVI Obwodu Armii Krajowej Warszawa Praga. Zapraszamy.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]