Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
S3KTOR – głosujemy na najlepszą inicjatywę pozarządową (13 lipca 2017)
Do piątku, 21 lipca, mieszkańcy mogą głosować na najlepsze inicjatywy pozarządowe ubiegłego roku. Konkurs cieszy się niesłabnącą popularnością – do tej pory w sześciu edycjach wzięło udział blisko 800 inicjatyw. W tym roku, aż 42 zeszłoroczne przedsięwzięcia otrzymały rekomendację do nagrody głównej. Kampanie społeczne, projekty artystyczne, pikniki rodzinne, wydarzenia kulturalne i sportowe – te wszystkie działania realizowane są na co dzień przez organizacje pozarządowe. Celem konkursu S3KTOR jest wytypowanie najlepszych warszawskich inicjatyw pozarządowych 2016 roku oraz promocja działań warszawskich organizacji trzeciego sektora wśród mieszkańców stolicy. Obecna, siódma edycja konkursu jest wyjątkowa, ponieważ znacząco zmieniła się jego formuła. Wprowadzono trzy nowe kategorie podstawowe, w których zgłaszano inicjatywy. Są to: S3KTOR „Nowatorski”, S3KTOR „Programowy” i S3KTOR „Aktywizujący”. Dzięki nim w konkursie może wziąć udział praktycznie każda organizacja działająca na rzecz mieszkańców. Zwycięzcy w tych kategoriach otrzymają nagrody w wysokości po 5 000 zł każda, a organizacja która otrzyma nagrodę Za Całokształt – Grand S3KTOR, otrzyma 15 000 zł. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono łącznie 64 inicjatywy, z czego 42 otrzymały rekomendację. Najwięcej zgłoszeń nadesłano w kategorii: S3KTOR „Aktywizujący”.

W kolejnym etapie inicjatywy zostaną nominowane przez zespoły robocze powołane przez Pełnomocnika Prezydenta m.st. Warszawy ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi. Spośród 9 inicjatyw, które zostaną nominowane przez zespoły, Kapituła Konkursu S3KTOR 2016 wybierze zwycięzców każdej z trzech kategorii. Laureata nagrody Za Całokształt - Grand S3KTOR wybierze Warszawska Rada Działalności Pożytku Publicznego.
Równocześnie do 21 lipca trwa głosowanie mieszkańców. Każda osoba może oddać swój głos na jedną z rekomendowanych inicjatyw na pośrednictwem elektronicznego formularza. Organizacja, która zbierze najwięcej głosów otrzyma Nagrodę Mieszkańców.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]