Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 | 3 | 4 |
Przedsiębiorcy omawiali bieżące trendy w marketingu (13 czerwca 2017)
12 czerwca 2017 r. w godz. 17.00-21.00 w Urzędzie Dzielnicy Targówek odbyła się konferencja poświęcona tematyce trendów w marketingu. Organizatorem konferencji było Forum Przedsiębiorców na Targówku.
Przedsiębiorcy z Targówka i okolic spotkali się, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniami w zakresie pozyskiwania i utrzymywania klientów. Spotkanie prowadziła Marzena Ulanowska – koordynatorka Forum Przedsiębiorców na Targówku.

Konferencja podzielona była na trzy części: networking, prezentacje biznesowe oraz panel dyskusyjny. Po wstępnych rozmowach odbyły się prezentacje biznesowe w zakresie:
1) Videomarketingu – przedstawiona przez Kajetana Młynarczyka, przedsiębiorcy, współzałożyciela agencji interaktywnej GEMS Interactive oraz powstającej fundacji DobryGest;
2) Social media – zaprezentowana przez Beatę Tomaszek, specjalistkę ds. marketingu, promocji i reklamy, trenerkę i blogerkę z zamiłowania (tyibiznes.com.pl)
3) Storytellingu – omówiona przez Agatę Górską - redaktorkę, dziennikarkę i certyfikowaną trenerkę biznesu, piszącą teksty do magazynu Coaching i Coaching Extra.

Ostatnią część spotkania stanowił panel dyskusyjny pt. "Jak skutecznie pozyskać i utrzymać klienta". Na zadawane przez uczestników i prowadzącą pytania odpowiadali wyżej wymienieni prelegenci, a także Tomasz Kostyra, reprezentujący Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB oraz Mateusz Witczyński, przedstawiciel Polskiego Stowarzyszenia PR.
Następne wydarzenie Forum Przedsiębiorców na Targówku – warsztat biznesowo-networkingowy pt. „Czego małe i średnie firmy mogą nauczyć się od korporacji?” odbędzie się 10 lipca 2017 roku o godz. 17.00 w sali ślubów Urzędu Dzielnicy Targówek. Zgłoszenia pod numerem tel. 22 443 86 25. Zapraszamy!

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]