Strona główna
Dzisiaj jest: 11 grudnia 2018
Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:
"W świątecznym nastroju" - zaproszenie na koncert (11 grudnia 2018)
Zapraszamy na koncert z cyklu "Spotkania z muzyką klasyczną", który odbędzie się w sobotę 15 grudnia 2018 r. o godz.16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek przy ul. Kondratowicza 20 w Warszawie. Tym razem zaprezentowane zostaną utwory, które swoim klimatem i tematyką nawiązują do świątecznej, grudniowej atmosfery.
Informacja o rezerwacji biletów na przedstawienie (11 grudnia 2018)
Ze względu na duże zainteresowanie przedstawieniem dla dzieci "Królowa Śniegu" i ograniczoną ilością miejsc na sali konferencyjnej, zostają wprowadzone bezpłatne bilety na przedstawienie.
Konferencja "Czytanie kluczem do wiedzy i sukcesu dziecka" (10 grudnia 2018)
W dniu 05.12.2018 r. w Zespole Szkół nr 41 odbyła się X edycja konferencji z cyklu "Czytanie kluczem do wiedzy i sukcesu dziecka", której organizatorem był Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, Przedszkole nr 106 oraz Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 41.
Konkurs wiedzy dla przedszkolaków (7 grudnia 2018)
4 grudnia 2018 r. w Urzędzie Dzielnicy Targówek, odbyła się IV edycja Dzielnicowego Konkursu Wiedzy o Warszawie pt. "100 lat Niepodległości".
Dzielnicowy Dzień Wolontariusza (6 grudnia 2018)
4 grudnia 2018 roku w Zespole Szkół im. Piotra Wysockiego odbył się X Dzielnicowy Dzień Wolontariusza. Wydarzenie zorganizowali i przygotowali nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół im. Piotra Wysockiego oraz pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek.
Nowe stacje metra – znamy nazwy pięciu z nich (6 grudnia 2018)
Dziś, 6 grudnia, podczas II sesji Rady m.st. Warszawy, radni podjęli uchwały dzięki którym robocze nazwy stacji rozbudowywanej II linii metra zostały zastąpione oficjalnymi. Radni zdecydowali o nazwach trzech podziemnych przystanków na odcinku zachodnim i dwóch na odcinku wschodnim.
"Fundusze europejskie dla firm" - zapraszamy na konferencję (6 grudnia 2018)
Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza na konferencję "Fundusze europejskie dla firm"
Remont ulicy Jesiotrowej (6 grudnia 2018)
Trwa utwardzanie nawierzchni ulicy Jesiotrowej na Targówku. Inwestycja realizowana jest w ramach miejskiego programu poprawy jakości dróg gruntowych
Informacja o III Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (5 grudnia 2018)
Informujemy, że III Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbędzie się w dniu 12 grudnia 2018 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20.
Zapisy do programu "Zima w mieście" rozpoczęte! (5 grudnia 2018)
W szkołach ruszyły zapisy do programu „Zima w mieście”. W czasie ferii, od 28 stycznia do 8 lutego 2019 r., miasto zaplanowało dla uczniów bogatą ofertę zajęć edukacyjno-wychowawczych, naukowych, kulturalnych i sportowych.
| 1 | 2 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]