Strona główna
Dzisiaj jest: 31 marca 2020
Imieniny: Balbiny, Gwidona
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:

Straż miejska przestrzega mieszkańców przed epidemią

Miasto skierowało ponad 260 patroli straży miejskiej, które w ostatni weekend (27-29 marca) kontrolowały parki, skwery i strefy wypoczynku. Strażnicy przypominali warszawiakom, aby w trosce o bezpieczeństwo unikali tłumów i zgromadzeń.
data zamieszczenia: (31 marca 2020 r. )

Wydłużenie rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że została podjęta decyzja o wydłużeniu rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych (ogólnodostępnych i integracyjnych) w szkołach podstawowych.
data zamieszczenia: (30 marca 2020 r. )

Uwaga! Ważna informacja w sprawie płatności podatku od nieruchomości!

W obliczu stanu epidemii, Rafał Trzaskowski, prezydent m.st. Warszawy, zdecydował o wstrzymaniu wysyłki decyzji o wysokości podatku od nieruchomości na 2020 r. To bardzo ważna wiadomość dla mieszkańców Warszawy!
data zamieszczenia: (30 marca 2020 r. )

Zmiany w odbiorze elektroodpadów

Szanowni Państwo, w związku z aktualną sytuacją zagrożenia epidemiologicznego, Zarząd ElektroEko podjął decyzję o wstrzymaniu, od dnia 14.03 br. - do odwołania, realizacji zleceń odbioru zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych z gospodarstw domowych, oraz obsługi sobotnich punktów zbierania elektroodpadów na terenie Warszawy.
data zamieszczenia: (30 marca 2020 r. )

Komunikat - wykaz dyżurnych telefonów i adresów e-mail

Szanowni Państwo, podajemy dodatkowe numery telefonów oraz adresy e-mail, pod którymi w godzinach pracy urzędu pełniony będzie dyżur i otrzymacie Państwo informacje
data zamieszczenia: (30 marca 2020 r. )

Komunikat dotyczący osób, które utraciły dowód osobisty

W związku z ograniczeniem bezpośredniej obsługi klientów przez komórki ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych, informujemy, że obecnie działania prowadzone w urzędach ograniczają się wyłącznie do wydawania dowodów osobistych
data zamieszczenia: (27 marca 2020 r. )

Sięgnij po więcej! Wyszukiwarka szkół ponadpodstawowych

Jak zapoznać się z ofertą szkół ponadpodstawowych nie wychodząc z domu? Warszawa przygotowała specjalną wyszukiwarkę, która ułatwi wybranie odpowiedniej szkoły. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.
data zamieszczenia: (27 marca 2020 r. )

14 dni na uregulowanie podatku

Do czasu doręczenia decyzji zobowiązanie podatkowe nie powstaje – w związku z tym podatnik nie ma obowiązku zapłaty podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego. Nie będą też z tego tytułu naliczane odsetki.
data zamieszczenia: (26 marca 2020 r. )

Przedsiębiorcy z Targówka spotkali się online

24 marca 2020 r. odbyło się internetowe spotkanie Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek. Z uwagi na zagrożenie koronawirusem, przedsiębiorcy spotkali się "w sieci" za pośrednictwem Internetu.
data zamieszczenia: (26 marca 2020 r. )

Elektroniczne składanie deklaracji za odbiór odpadów

W związku ze zmianą systemu naliczania opłat za odbiór odpadów właściciele nieruchomości są zobowiązani do złożenia deklaracji w terminie do 10 kwietnia 2020 r.
data zamieszczenia: (25 marca 2020 r. )
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]