Strona główna
Dzisiaj jest: 26 maja 2019
Imieniny: Filipa, Pauliny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:
Zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek (24 maja 2019)
Serdecznie zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek pt. "Czy w wakacje nasze dzieci tracą rozum, czyli jak bezpiecznie dotrwać do września?", który odbędzie się 10 czerwca 2019 r. o godz. 17:30 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek, ul. L.Kondratowicza 20.
Komunikat Wydziału Gospodarowania Nieruchomościami (24 maja 2019)
Ze względu na intensyfikację prac związanych z weryfikacją gruntów oraz wydawaniem zaświadczeń w związku z Ustawą o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności, uprzejmie informujemy, że Wydział Gospodarowania Nieruchomościami przyjmuje interesantów wyłącznie w poniedziałki i czwartki w godz. 8.00- 16.00. Ograniczenia w obsłudze interesantów dotyczą również informacji telefonicznej.
Urząd Dzielnicy Targówek laureatem prestiżowego konkursu (23 maja 2019)
23 maja br. w Szkole Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie odbyła się konferencja podsumowująca konkurs „Gmina na 5!”. Celem konferencji było ogłoszenie wyników corocznych badań prowadzonych przez Instytut Przedsiębiorstwa WSH oraz uhonorowanie zwycięzców.
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 - transport dla osób z niepełnosprawnością ruchową (23 maja 2019)
W niedzielę, 26 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Warszawa zapewnia wyborcom z niepełnosprawnością ruchową bezpłatny transport do lokalu wyborczego.
Finał IV Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha (23 maja 2019)
Serdecznie zapraszamy na Finał IV Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha, który odbędzie się w Parku Wiecha przed Teatrem Rampa, w sobotę, 25 maja 2019 r.
Artystyczny Targówek (23 maja 2019)
Dom Kultury Zacisze, Dzielnica Targówek m.st. Warszawy - zapraszają do udziału w kolejnej edycji Festiwalu ARTYSTYCZNY TARGÓWEK. W programie: pokazy i prezentacje wokalne i taneczne na scenie, a w Miasteczku Festiwalowym warsztaty artystyczne i plastyczne, animacje dla najmłodszych
Europa znowu zapuszcza korzenie na Targówku (22 maja 2019)
Festiwal Muzyki Etnicznej Korzenie Europy zadomowił się na dobre na Bródnie. 8 czerwca w parku przy Domu Kultury Świt odbędzie się jego piąta edycja. Jej gwiazdą będą m.in. Paddy and the Rats.
Zajęcia biegowe w Lesie Bródnowskim (20 maja 2019)
Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza do udziału w Zajęciach Biegowych na terenie Lasu Bródnowskiego, w każdy wtorek o godzinie 18.30.
Rusza kolejna edycja Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej! (20 maja 2019)
Rusza kolejna edycja Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej. Promujemy najlepsze przedsięwzięcia edukacji kulturalnej zrealizowane w Warszawie i ich autorów
Szkolenie w zakresie odpowiedzialnej sprzedaży napojów alkoholowych w Urzędzie Dzielnicy Targówek (20 maja 2019)
W dniu 17 maja 2019 r. w Urzędzie Dzielnicy Targówek odbyło się szkolenie, dotyczące odpowiedzialnej sprzedaży napojów alkoholowych, przeznaczone dla sprzedawców napojów alkoholowych placówek z terenu naszej dzielnicy.
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]