Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:
Rusza przetarg na projekt ul. Nowotrockiej (22 czerwca 2018)
Na Targówku rusza ważna inwestycja. Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji i uzyskanie niezbędnych pozwoleń na budowę ul. Nowotrockiej. Przedsiębiorcy zainteresowani postępowaniem mogą składać swoje oferty do 30 lipca.
Komunikacja w wakacje (22 czerwca 2018)
ZTM Warszawa informuje, że w dniach 23.06 – 31.08 br. w związku z okresem wakacyjnym, nastąpią zmiany w funkcjonowaniu Warszawskiego Transportu Publicznego
Rok szkolny 2017/2018 za nami (22 czerwca 2018)
Bezpłatna komunikacja miejska dla uczniów i zniesienie opłat w przedszkolach, podwyżki dla pracowników obsługi, nowe przedszkola i projekty. To był ważny rok w warszawskiej oświacie.
Zostań stypendystą "Sapere Auso" (22 czerwca 2018)
Od piątku, 22 czerwca warszawscy uczniowie mogą składać wnioski do jedenastej edycji programu stypendiów „Sapere Auso”. Nagroda przyznawana jest za wybitne osiągnięcia odnotowane w roku szkolnym 2017/2018.
Zapraszamy na warsztat pn. "Leadership – czyli jak dogadać się z pracownikami" (22 czerwca 2018)
Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza przedsiębiorców i menedżerów firm na warsztat biznesowo-networkingowy pn. "Leadership – czyli jak dogadać się z pracownikami", który odbędzie się 9 lipca 2018 roku
Orły Targówka 2018 wyłonione! (22 czerwca 2018)
Konkurs „Orzeł Targówka” skierowany jest do uczniów szkół publicznych i niepublicznych. Nominowani do nagrody Orzeł Targówka to młodzież wyjątkowo uzdolniona, osiągająca najwyższe wyniki w nauce, sukcesy w olimpiadach, konkursach, turniejach, przeglądach oraz charakteryzująca się wzorową postawą uczniowską i aktywnością społeczną.
Największy konkurs poświęcony ogrodnictwu i ekologii w Polsce (22 czerwca 2018)
Zbliża się koniec największego w Polsce konkursu poświęconego zieleni, ogrodnictwu i ekologii! Jeszcze tylko do 7 lipca można przesyłać zgłoszenia ogrodów, balkonów, a nawet ukwieconych okien do 35. Konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”.
List Burmistrza dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w związku z zakończeniem roku szkolnego (22 czerwca 2018)
List Burmistrza dzielnicy Targówek m.st. Warszawy skierowany do pracowników placówek oświatowych, rodziców i uczniów w związku z zakończeniem roku szkolnego
Park Rzeźby na Bródnie - rozdział X - Weneckie Biennale na Bródnie (22 czerwca 2018)
Dziesiąta odsłona Parku Rzeźby ma formę biennale: przez dziewięć dni, od 23 czerwca do 1 lipca 2018 roku, całe osiedle Bródno pełni funkcję wystawy sztuki.
Z Kolejką Marecką po Targówku Mieszkaniowym (21 czerwca 2018)
W ostatnią sobotę odbył się spacer po terenie północno-zachodniego Targówka Mieszkaniowego. Organizatorzy ze Stowarzyszenia Kolejka Marecka opowiadali o historii tego miejsca i ciekawych realizacjach sfinansowanych z Budżetu Partycypacyjnego, m.in. o nowościach wydawniczych w bibliotekach na Targówku Mieszkaniowych, sąsiedzkich warsztatach kulinarnych, czy tabliczkach z opisami miejsc pamięci narodowej w wersji angielskiej.
| 1 | 2 | 3 | 4 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]