Strona główna
Centrum Kontaktu z Mieszkańcami: telefon 19115 (czynny 24 h przez 7 dni w tygodniu)
Dzisiaj jest: 20 stycznia 2018
Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:
Aktywne ferie zimowe (19 stycznia 2018)
Śnieg przykrył stolicę. Nadszedł czas na lepienie bałwana i jazdę na sankach, ale to nie wszystkie zimowe atrakcje, które czekają na warszawskich uczniów.
Nabór kandydatów na członków Rady Seniorów Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (18 stycznia 2018)
W związku z kończącą się trzyletnią kadencją Rady Seniorów Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy Burmistrz Dzielnicy Targówek ogłosił nabór kandydatów na kolejną kadencję do Rady Seniorów
Ferie w warszawskim zoo (18 stycznia 2018)
Z okazji ferii, stołeczny ogród zoologiczny zaprasza na zimową wizytę. Młodzi warszawiacy poznają m.in. ciekawostki z życia mieszkańców zoo, o których opowiedzą ich opiekunowie, a także będą mogli uczestniczyć w ich karmieniu.
Milionowe ekodotacje (18 stycznia 2018)
W 2017 roku warszawski ratusz w formie ekodotacji wypłacił mieszkańcom blisko 11,1 mln złotych. Środki te wsparły realizację 1460 inwestycji. 279 z nich związanych było z likwidacją pieców opalanych węglem
Przedsiębiorcy ćwiczyli emisję głosu w prezentacjach (17 stycznia 2018)
Promując własną firmę w lokalnym otoczeniu, oprócz tradycyjnych metod promocji, warto wykorzystać również możliwość zaprezentowania się na spotkaniach networkingowych odbywających się w okolicy. Na Targówku takim miejscem są wydarzenia Forum Przedsiębiorców na Targówku.
Przyjdź i skomentuj wstępną koncepcję zagospodarowania Parku Bródnowskiego (17 stycznia 2018)
W styczniu rozpoczyna się drugi etap konsultacji, podczas którego zapraszamy na spotkanie, na którym porozmawiamy o wstępnej koncepcji zagospodarowania Parku Bródnowskiego
Coraz bezpieczniej na ulicach Warszawy (16 stycznia 2018)
Warszawskie drogi są coraz bezpieczniejsze – z roku na rok liczba ofiar wypadków drogowych maleje. W 2017 r. było ich mniej o ponad jedną piątą niż rok wcześniej. Konsekwentnie wprowadzane zmiany na miejskich ulicach przynoszą efekty.
Maraton pisania projektów do budżetu partycypacyjnego 2019 na Targówku (16 stycznia 2018)
Już po raz piąty w dzielnicy Targówek odbył się "Maraton pisania projektów do budżetu partycypacyjnego". 13 stycznia 2018 roku w godzinach 11.00 -15.00 mieszkańcy naszej dzielnicy mogli osobiście skonsultować z urzędnikami swoje pomysły dotyczące zmian w najbliższej okolicy.
Konkurs S3KTOR 2017 - ósma edycja już ogłoszona (15 stycznia 2018)
Każdego roku organizacje pozarządowe podejmują liczne inicjatywy na rzecz mieszkańców naszego miasta. Organizowane przez nie akcje i wydarzenia promują między innymi kulturę, aktywny i zdrowy styl życia a także wspieranie osób potrzebujących.
Otwarcie hal pneumatycznych na boiskach szkolnych (12 stycznia 2018)
10 stycznia 2018r. na boisku w Szkole Podstawowej nr 114 oraz na boisku ORLIK miało miejsce uroczyste otwarcie hal pneumatycznych.
| 1 | 2 | 3 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.