Strona główna
Dzisiaj jest: 28 września 2020
Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:

"Jak mocna marka osobista może wesprzeć nasz biznes?" - warsztat dla przedsiębiorców

Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza przedsiębiorców i menedżerów firm na warsztat biznesowo-networkingowy pt. "Jak mocna marka osobista może wesprzeć nasz biznes?"
data zamieszczenia: (25 września 2020 r. )

Komunikat Wydziału Działalności Gospodarczej i Zezwoleń

Wydział Działalności Gospodarczej i Zezwoleń informuje, że termin na wniesienie opłaty III raty za korzystanie w 2020 r. z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych, przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży (gastronomia) został przedłużony do 31 grudnia 2020 r.
data zamieszczenia: (24 września 2020 r. )

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia samoobrony

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia samoobrony dla mieszkańców realizowane w ramach budżetu obywatelskiego 2020
data zamieszczenia: (23 września 2020 r. )

Coraz mniej czasu na stypendia artystyczne

Do 30 września 2020 roku można wnioskować o przyszłoroczne stypendia artystyczne m.st. Warszawy. Najbardziej obiecujący i oryginalni twórcy mogą liczyć w sumie na prawie dwa miliony złotych.
data zamieszczenia: (23 września 2020 r. )

Powszechny Spis Rolny 2020

Od kilku tygodni w Warszawie trwają prace związane z Powszechnym Spisem Rolnym 2020. Powołane w czerwcu br. Gminne Biuro Spisowe przeprowadziło już rekrutację rachmistrzów, a na stronie internetowej Urzędu coraz częściej pojawiają się wpisy informujące o tegorocznym spisie rolnym.
data zamieszczenia: (18 września 2020 r. )

Wyślij nam plan wycieczki! Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie

Do 23 października uczniowie z Warszawy i sąsiednich gmin mogą nadsyłać prace na konkurs o naszej metropolii. Czekamy na plany wycieczek – do wygrania aparaty fotograficzne, czytniki książek i słuchawki.
data zamieszczenia: (18 września 2020 r. )

"Sztafeta pamięci" – sukces mieszkańców Targówka

W "Sztafecie Pamięci" zorganizowanej na Targówku, wzięło udział wielu mieszkańców dzielnicy. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.
data zamieszczenia: (18 września 2020 r. )

81. rocznica ataku sowietów na Polskę

Dla uczczenia pamięci ofiar stalinowskich zbrodni, 17 września 2020 r, reprezentanci Rad i Zarządów Dzielnic m.st Warszawy złożyli wieńce i wiązanki kwiatów pod pomnikiem Poległych i Pomordowanych na Wschodzie.
data zamieszczenia: (17 września 2020 r. )

"Pandemia musi się skończyć" - konkurs fotograficzny

Zapraszamy do udziału w XX Konkursie Fotograficznym pt. "Pandemia musi się skończyć", połączonego z wystawą
data zamieszczenia: (17 września 2020 r. )

Inwestujemy w oświatę – budujemy i remontujemy

Pomimo trudnej sytuacji finansowej Warszawa przeznaczyła w tym roku na inwestycje oświatowe ponad pół miliarda złotych. Już ruszyły i jeszcze jesienią ruszą kolejne, nowe lub zmodernizowane szkoły oraz przedszkola. Tylko na wakacyjne remonty w placówkach wydano aż 90 mln zł.
data zamieszczenia: (17 września 2020 r. )
| 1 | 2 | 3 | 4 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]