Strona główna
Centrum Kontaktu z Mieszkańcami: telefon 19115 (czynny 24 h przez 7 dni w tygodniu)
Dzisiaj jest: 24 kwietnia 2017
Imieniny: Grzegorza, Aleksandra
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:
Forum Przedsiębiorców zaprasza na warsztat biznesowo-networkingowy (24 kwietnia 2017)
Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza na warsztat biznesowo-networkingowy pt. "Autoprezentacja, prezentacje, wystąpienia publiczne", który odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. o godz. 17.00 w Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (sala ślubów).
Warszawa w wyścigu o najbardziej rowerowe miasto Europy (24 kwietnia 2017)
Warszawa już po raz czwarty startuje w wyścigu o najbardziej rowerowe miasto Europy! W zeszłorocznej edycji udział wzięło ponad 2 tysiące mieszkańców, którzy przejechali ponad 300 tysięcy kilometrów! W tym roku chcemy powalczyć o miejsce na najwyższym stopniu podium!
Zapraszamy na "Dni zdrowia na Targówku" (21 kwietnia 2017)
Od 25 do 28 kwietnia 2017 r. zapraszamy na "Dni zdrowia na Targówku". Bezpłatne konsultacje odbywały się będą w pięciu placówkach ZOZ na Targówku.
Dziki z Targówka – kłopotliwe sąsiedztwo (21 kwietnia 2017)
21 kwietnia 2017 r. odbyło się spotkanie władz dzielnicy Targówek z przedstawicielami dyrekcji Warszawskich Lasów Miejskich. Samorządowcy rozmawiali jak rozwiązać problem dzików zamieszkujących Las Bródnowski.
Dni Zdrowia na Targówku (20 kwietnia 2017)
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Dniach Zdrowia na Targówku, które odbędą się w dniach 25 - 28 kwietnia 2017.
Turniej Breakdance o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek (20 kwietnia 2017)
Po raz trzeci na zaciszańskim parkiecie zatańczą najlepsze BGirl’s i najlepsi BBoy’s w kraju, a może i na świecie. Walczyć będą o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w pięciu kategoriach
Informacja o otwarciu ofert na przebudowę Łodygowej (19 kwietnia 2017)
Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych informuje o otwarciu ofert na przebudowę ul. Łodygowej. Do przetargu przystąpiło czterech oferentów
Wiadomości z ZDM. Nowoczesne perony przystankowe (19 kwietnia 2017)
Nowoczesna infrastruktura drogowa to większy komfort i bezpieczeństwo uczestników ruchu. Remontując drogi wprowadzamy rozwiązania, które ten komfort podnoszą. Dobrym przykładem są nowoczesne perony przystankowe.
Wiadomości z ZDM. Fotoradary wracają w trosce o bezpieczeństwo (19 kwietnia 2017)
Fotoradary poprawiały bezpieczeństwo na stołecznych ulicach. Pokazują to dość jednoznacznie wyniki pomiarów, które przeprowadziliśmy w ubiegłym roku. Po tym, jak urządzenia te zostały wyłączone, dozwoloną prędkość przekraczało ponad 80 proc. pojazdów.
Rozlicz swój PIT w stolicy (18 kwietnia 2017)
We wtorek, 2 maja upływa termin na złożenie deklaracji podatkowej za 2016 rok. Miasto poprzez kampanię informacyjną oraz różnego rodzaju gratyfikacje, zachęca mieszkańców do płacenia podatków w stolicy.
| 1 | 2 | 3 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.