Strona główna
Dzisiaj jest: 19 września 2018
Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:
Cztery projekty z Targówka w drugim etapie konkursu WNEK! (19 września 2018)
Kapituła Koordynatorów Dzielnicowych Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej na posiedzeniu w dniach 10-12 września 2018 roku spośród 126 wniosków zgłoszonych w 8 grupach konkursowych wyłoniła projekty do drugiego etapu konkursu Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej.
Bezpłatne badania dla seniorów (19 września 2018)
SZPZLO Warszawa-Targówek serdecznie zaprasza na bezpłatne badania w ramach Dni Seniora na Targówku w dniach 25.09 - 26.09.2018 r.
Wybory samorządowe 2018 - kandydaci do obwodowych komisji wyborczych (19 września 2018)
Tylko do piątku, 21 września są przyjmowane zgłoszenia od kandydatów do obwodowych komisji wyborczych do spraw przeprowadzenia głosowania w obwodzie lub obwodowych komisji wyborczych do spraw ustalenia wyników głosowania w obwodzie.
Zapraszamy na zajęcia biegowe (18 września 2018)
Zarząd Lasów Miejskich w Warszawie ukończył drugą część projektu z budżetu partycypacyjnego pod nazwą "Biegaj w Lesie Bródnowskim – wyznaczenie tras 2 i 5 km i biegi z instruktorem".
Innowacyjny projekt wspierający osoby z zaburzeniami psychicznymi (17 września 2018)
Na terenie dzielnicy Targówek w okresie od 1 grudnia 2017 r. do 30 listopada 2020 r. realizowany jest innowacyjny projekt pn. „Warszawski Zintegrowany System Leczenia i Wspierania Środowiskowego dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi – testowanie i wdrażanie”
Plebiscyt "Warszawianka Roku" i "Warszawianka Stulecia" – nominacje! (17 września 2018)
Poznaliśmy nazwiska kobiet nominowanych w plebiscycie „Warszawianka Roku”, w ramach którego zostanie przyznany tytuł specjalny – „Warszawianka Stulecia”. O wyborze laureatek zdecydują mieszkańcy, którzy od dziś mogą wziąć udział w głosowaniu. Na oddanie głosu jest czas do 17 października br.
Jaki ośrodek wsparcia dziennego i dom pomocy społecznej na Targówku? (17 września 2018)
Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących ośrodka wsparcia dziennego i domu pomocy społecznej na Targówku.
"Europa zmienia metropolię warszawską" (14 września 2018)
W ostatni weekend na Podzamczu odbyła się dziewiąta edycja pikniku europejskiego pn. „Europa zmienia metropolię warszawską”. Wydarzenie było okazją do integracji mieszkańców z samorządami i instytucjami województwa mazowieckiego, a także do zapoznania się z tematyką unijną.
Warszawa jutra, czyli robimy nowe Studium (14 września 2018)
Jaka będzie Warszawa? To zależy także od Ciebie. Zbieramy już wnioski do Studium, które nakreśli scenariusz przestrzennego rozwoju naszego miasta.
Szerszy pas i nowe przejście dla pieszych na Głębockiej (14 września 2018)
Poszerzona jezdnia wyjazdu z osiedla w pobliżu skrzyżowania ulic Malborskiej i Głębockiej, nowa nawierzchnia jezdni i chodników oraz przejście dla pieszych przez ul. Głębocką, to prace, do których ZDM Warszawa zobligował dewelopera nowo powstającego osiedla.
| 1 | 2 | 3 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]