Strona główna
Dzisiaj jest: 8 maja 2021
Imieniny: Wiktora, Stanisława, Lizy
Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Boogie Woogie organizowane są przez Dom Kultury "Zacisze", Polskie Stowarzyszenie Boogie Woogie i Klub Taneczny Boogie Rock.

Uczestnicy prezentujący profesjonalizm i wysoki poziom walczą o główny tytuł – Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy.

Głównym celem Turnieju jest przegląd i konfrontacja umiejętności tanecznych oraz aktualnych trendów i zjawisk.

Trochę historii:

Taniec boogie woogie powstał w USA na w latach dwudziestych XX wieku. Do Europy trafił podczas II wojny światowej wraz z amerykańskimi żołnierzami. W Polsce stał się popularny za czasów peerelu. Mistrzostwa Polski w tańcach boogie woogie organizowane są od 1990 roku.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]