Strona główna
Dzisiaj jest: 8 maja 2021
Imieniny: Wiktora, Stanisława, Lizy

Plan pracy Rady Seniorów Dzielnicy Targówek (maj – grudzień 2019 roku)

 1. Współpraca z Urzędem Dzielnicy i Radą Dzielnicy Targówek w zakresie bieżącego opiniowania i konsultowania projektów aktów prawnych oraz działań dotyczących seniorów.
 2. Inicjowanie i wspieranie działań mających na celu zaangażowanie obywatelskie seniorów.
 3. Delegowanie przedstawicieli do realizacji zadań publicznych – budżet partycypacyjny i inne.
 4. Współpraca z organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz seniorów.
 5. Współpraca z Obywatelskim Parlamentem Seniorów, Mazowieckim Porozumieniem Seniorów (inne?) poprzez udział przedstawicieli.
 6. Podejmowanie działań integrujących środowisko seniorów poprzez współpracę z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Uniwersytetem III Wieku, Klubami Seniorów.
 7. Współpraca z Warszawską Radą Seniorów przy realizacji Konkursu Miejsce Przyjazne Seniorom.
 8. Upowszechnianie informacji o Warszawskich Dniach Seniora, Warszawskiej Olimpiadzie Sportowej Seniorów i innych inicjatywach sportowych.
 9. Udział w uroczystościach rocznicowych organizowanych przez Urząd  Dzielnicy Targówek (3 maja, 1 i 15 sierpnia, 1 września, 11 listopada).
 10. Bieżąca realizacja zadań statutowych i regulaminowych (cykliczne posiedzenia, sporządzenie planu pracy i sprawozdania).


Rada Seniorów
Dzielnicy Targówek
m.st. Warszawy

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
   Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]