Strona główna
Dzisiaj jest: 6 sierpnia 2020
Imieniny: Jakuba, Sławy
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Budżet obywatelski - projekty w realizacji, ogłoszenia
Budżet obywatelski 2021 - zakończony etap oceny zgłoszonych projektów (25 czerwca 2020)
Szanowna Mieszkanko, Szanowny Mieszkańcu,

Zakończył się etap oceny zgłoszonych projektów w ramach budżetu obywatelskiego 2021.
Z ogólnej liczby 129 projektów poddanych ocenie w Dzielnicy Targówek, 87 projektów zostało dopuszczonych do głosowania, 36 projektów zostało ocenionych negatywnie, 6 projektów zostało wycofanych przez autora.

Możesz odwołać się od wyniku oceny. Odwołanie (ze wskazaniem zastrzeżeń do oceny projektu oraz ich uzasadnieniem) można złożyć elektronicznie lub papierowo.

Elektronicznie odwołanie można zgłosić logując się na swoje konto na stronie www.app.twojbudzet.um.warszawa.pl. Należy przejść do strefy użytkownika wybierając symbol człowieka na niebieskim tle, znaleźć na liście zgłoszonych projektów ten, do którego ma dotyczyć odwołanie i wcisnąć czarny symbol trybika, a następnie wybrać "Wyślij odwołanie".

Odwołanie w formie papierowej należy złożyć w urzędzie dzielnicy właściwym ze względu na lokalizację projektu (dla projektów na poziomie dzielnicowym) lub w Centrum Komunikacji Społecznej za pośrednictwem Kancelarii Urzędu m.st. Warszawy, ul. Kredytowa 3 (dla projektów na poziomie ogólnomiejskim).

Odwołanie należy złożyć od 24 do 30 czerwca 2020 r.

Informacja o wyniku ponownej oceny zostanie przekazana projektodawcy (wraz z uzasadnieniem) najpóźniej 14 sierpnia 2020 roku. Wynik ponownej oceny będzie ostateczny.

Z wynikami oceny można zapoznać się na stronie: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]